999 rezultate për

zidan

Zidane koshient për merkaton, nuk pret transferime Real Madrid nuk po mendon për transferime të reja. Skuadra e Real Madrid duket se nuk kalkulon në përforcime të reja
Zidane nuk e ka në plan, Reali duhet të vendosë për sulmuesin Situatë e paqartë për të ardhmen e Borja Mayoral, që vijon të mbetet jashtë planeve të Zinedine Zidane. Nga ana tjetër,
E nisi me barazim kampionatin, Zidane i pakënaqur me sulmuesit Zinedine Zidane u paraqit para mediave pas ndeshjes inauguruese të edicionit të ri në La Liga, jo pak i zhgënjyer nga ba
E la në stol, tani që u largua e quan spektakolar, Zidane tallet keq me Bale Zinedine Zidane tha se Gareth Bale ka qenë spektakolar për Real Madridin, ndërsa konfirmoi se klubi është në bisedime me
As Zinedin Zidane nuk e di se kur Hazard do të kthehet në fushë Zinedine Zidane nuk e di akoma se kur mund të kalkulojë në Eden Hazard. Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, nuk
Bale drejt Tottenham, Zidane kujtohet ti thur elozhe Zinedine Zidane më në fund është kujtuar të thotë edhe fjalë të mira për Gareth Bale. Pas një kohe të gjatë me raport
Pesë arsyet pse Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit Derisa jemi në start të edicionin të ri garues 2020/21, kjo nënkupton që ka mbetur vetëm edhe një vit në kontratën e cil
Pesë arsyet pse Mbappe do t’i bashkohet Real Madrid Teksa jemi në start të sezonit 2020/21, kjo nënkupton që ka mbetur vetëm edhe një vit në kontratën e cila e lidh sulmues
Marca zbulon dy formacionet e mundshme të Zidane për sezonin e ri (FOTO LAJM) Zinedine Zidane gjithmonë ka ditur të befasojë me formacionet dhe rreshtimin e lojtarëve të Real Madridit në fushë dhe d
Zidane i tërbuar me Hazard Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është shumë i lodhur nga Eden Hazard. Tekniku francez është nervozuar me
Zidane e kishte paralajmëruar Modricin se një dite do ta fitonte "Topin e Artë" Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, i kishte thënë Luka Modricit se ai ishte lojtar me tipare për ta fituar "Topi
Nuk bëjnë pjesë në planet e Zidane, 9 lojtarë drejt largimit nga Reali Një verë me shumë lëvizje pritet të jetë te Real Madrid. Para ndërhyrjes në tregun e transferimeve për sjelljen e fut
Zidane vendos të kthejë në skuadër mesfushorin e talentuar Real Madridi e ka vendosur tashmë të ardhmen e Martin Odegaard. Mesfushori që shkëlqeu me Sociedad sezonin e kaluar d
ZYRTARE/ Andrea Pirlo trajneri i ri i Juventusit Juventusi pas shkarkimit të Maurizio Sarrit për shkak të eliminimit në Champions ka emëruar trajnerin e ri. Teksa pri
Prestigjozja britanike: Juventusi ka bërë gati ofertën për Zinedin Zidane Pasi e njoftuan sot shkarkimin e Sarrit, klubi i Juventusit thuhet se ka gati ofertën për teknikun e Realit, Zinedin Zid
Fotoja ka marrë "dhenë", Guardiola zbulon çfarë bisedoi me Zidanen pas ndeshjes Pas ndeshjes Manchester City 2:1 Real Madrid, në fushën e ‘Etihad Stadium’ janë parë të vetëm Pep Guardiola dhe Zinedine
Zidane pas humbjes ndaj City-t: Jam krenar për lojtarët e mi Skuadra e Realit u mposhtë sot nga City, me rezultatin final në 2:1 duke ia shuar shpresat për një kualifikim në çerekfi
Guardiola eliminon nga Champions Zinedin Zidane (VIDEO) Manchester City i Pep Guardiolas ka eleminuar nga Champions League Realin e Zinedin Zidane. Të dyja ndeshjet më këtyr
Perez i jep më shumë fuqi Zidane, francezi do 3 përforcime për sezonin e ri Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez i ka dhuruar trajnerit Zinedine Zidane më shumë kontroll për sezonin e ardh
16 vite pjesë e Realit, Zidan nuk pyet dhe largon nga skuadra të birin Djali i Zinedin Zidan, Lukas, i cili mban rolin e portierit me shumë mundësi do të largohet nga Real Madridi në këtë mer