999 rezultate për

zheji

Analisti Zheji: Burimet e mia thonë se i vrari ndoshta nuk është Admir Murataj Gazetarët sipas burimve të tyre tejet sekrete po japin detaje për super grabitjen që ndodhi në Rinas. Ndërsa po thuhet s
Ben Blushi kryeministër i një qeverie tranzitore? Flet analisti Analisti i njohur Artur Zheji ka ngritur dyshimet nëse ish-deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi mund të jetë kryemi
Nga vajza e Zhejit te vëllai i Çanit dhe djali i Zogajt. Familjarët e vip-ave që u shkarkuan nga Cakaj Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj ka marrë vendimin për të bërë disa ndryshime në sektorin që mbulon. Fillimisht
Gazetari i përmendi djalin, reagon ashpër deputetja e LSI-së Një koment i gazetarit Artus Zheji në emision ka bërë që të reagojë deputeten e LSI-së, Edlira Hyseni, e cila nuk pranoi
Gazetari: Tahirit i rrezikohet jeta, ka dosje për politikanët Artur Zheji duke folur për Saimir Tahirin, tha në studion e lajmeve të Ora News me gazetaren Beti Njuma, se ai është dja
Zheji i kujton Ramës si e çoi me biçikletë tek shoqja dhe i jep një mesazh të koduar Artur Zheji, ishte i ftuar këtë javë në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ në Ora Neës, të moderuar nga Rudina Dembecaj.
Moderatorja shqiptare ia thotë Zhejit në sy: Të kam fiksim Rudina Dembecaj shquhet për deklaratat e saj të drejpërdrejta. Kështu mbrëmjen e djeshme, ajo kishte të ftuar Artur Z
“E mora Ramën me biçikletë dhe e çova te një mike”, rrëfehet Zheji Analisti Artur Zheji ka pasur një miqësi të fortë në të kaluarën me kryeministrin Rama. Ama këto raporte janë prishur
Rama "harron" Lesin dhe Zhejin, sulmon Rakipin dhe Bushatin: Ham e hum Ka vijuar edhe sot përplasja e Ramës me gazetarët, Ylli Rakipi dhe Andi Bushati. Përmes një postimi në Tëitter ai iu për
Ishin shokë të ngushtë, Zheji i zbulon Ramës sekretin me prokurorin që e shpëtoi nga burgu Artur Zheji Sa poshtë po bie o vlla! Je në sindromën e Sali Berishës, në orën e vet më të keqe, kur shante nominalish
Zheji: Si e stërvisja Ramën të lexonte bukur, tani m’u kthye në bumerang Gazetari Artur Zheji ka bërë një shkrim të gjatë, ku ka folur në lidhje me sjelljen e Kryeministrit Edi Rama. Sipas t
Berisha reagon për herë të parë pas kthimit të Izet Haxhisë Ish kryeministri Sali Berisha ka folur për herë të parë në lidhje me ardhjen këtë mbrëmje të Izet Haxhisë, ish truprojës
Çanit i shpëton goja: Zonë e Lirë nuk është më e lirë Gazetari Arjan Çani i ftuar në “360 gradë” është shprehur padashje se zona e tij e lirë nuk është më aq e lirë, deklarat
Brune me sy blu, kjo është e dashura gjermane e Edi Ramës Jeta private e kryeministrit Edi Rama ka qenë gjithmonë e mjegullt. Pavarësisht se sot ai ka një familje të shëndosh
Artur Zheji i del në mbrojtje Ilda Bejlerit: "Gjoksi i Ildës është më i ndershëm se qeverija" Artur Zheji ka bërë një shkrim në faqen e tij, ku shprehet gjoksi i Ilda Bejlerit është më i ndershëm se qeverisja e sot
Berisha e thotë hapur: Visho Ajazi më zhgënjeu Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në “360 gradë” vec kryeporkuroes së zgjedhur, ka diksutuar edhe për postin
Sherri me gazetarët, Zheji bën për ujë të ftohtë Ramën në studion e tij (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmë ka qënë i ftuar në emisionin “360 gradë” të Artur Zhejit. Por si çdo intervistë e kryem
Rama i kthehet ashpër Zhejit në studio: Mos më fol mua me ti (VIDEO) I ftuar në “360 gradë” kryeministri Rama është acaruar goxha në një moment saqë i ka kërkuar Artur Zhejit të mos i drej
Rama nuk ndryshon qëndrim për Tahirin: Meriton fjalën vemje I ftuar në emisionin e Artur Zhejit, kryeministri Rama foli ndwr tw tjera swrish edhe pwr cwshtjen Tahiri. Zheji i b
Zbulohet shifra marramendëse, kjo është vlera e kanabisit të kultivuar në Shqipëri për një vit Ish-deputeti Koço Kokëdhima, njëherësh dhe kreu i partisë Zgjidhja tha se vlera a kanabisit në Shqipëri kap shifrën e 4-