999 rezultate për

zhegrova

Formacionet zyrtare, Kosovë-Moldavi Kosova luan sot në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” ndeshjen e fundit për këtë edicion kundër Moldavisë, të vlefsh
ZYRTARE/ Kosova me 3 mungesa të rëndësishme ndaj Greqisë Federata e Futbollit e Kosovës përmes një komunikate ka konfirmuar se Valon Berisha, Arbër Zeneli dhe Edon Zhegrova nuk
Ky pritet të jetë formacioni i Kosovës sonte ndaj Sllovenisë Kosova luan sot takimin e tretë në Ligën C, kundër Sllovenisë në ”Fadil Vokrri”. ‘Dardanët’ me fillim nga ora 20:45,
ZYRTARE/ Edon Zhegrova bëhet me ekip të ri Edon Zhegrova ka nënshkruar kontratë me Basel. Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi zviceran. “Zhgrova do t ënënshkru
Vendoset përfundimisht e ardhmja e Zhegrovës, ja ku do luajë sezonin e ri ylli kosovar Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, do të jetë sërish pjesë e Baselit, ka mësuar KOHA nga burime të afër
Ylli i Kosovës me zemër të madhe, suprizon vajzën me aftësi të kufizuara (FOTO LAJM) Edon Zhegrova është rikthyer në Kosovë për pushime verore. As pandemia COVID-19 nuk e ka ndalur futbollistin e Kosovë
Edon Zhegrova dëmton ligamentet Zhegrova do të mungojë disa javë, pas një dëmtimi që ka pësuar së fundmi në stërvitje me Baselin. Magjistari i Kombët
Zhegrova: Dëshira ime është që të vazhdoj me Baselin Edon Zhegrova ka shprehur dëshirën e tij që të vazhdojë me Baselin. Klubi zviceran nuk e ka shfrytëzuar të drejtën e
Zhegrova jep premtimin e bujshëm: Një ditë do më shihni te Barcelona Ylli i Kosovës, Edon Zhegrova ishte sot i ftuar në emisionin “FanZone” në ekranin e Supersport, ku foli për ditët në kar
Ylli i Kosovës e konfirmon interesimin e Chelsea për të Një nga talentet më premtues të kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova ka pranuar se dy ekipe të Premier League, respektiv
Është i huazuar, Baseli merr vendimin për Zhegrovën Edon Zhegrova do të largohet nga Baseli për t’u rikthyer në Belgjikë, te Genku. Ylli i Kombëtares Kosovës do të ktheh
Zhegrova dhuron spektakël nga shtëpia (VIDEO) Sfidës ‘Qëndro në shtëpi’ së fundi i është bashkuar edhe talenti i Kosovës Edon Zhegrova. Zhegrova ka treguar aftësit
Dëmtohet Zhegrova, mungon gjatë Edon Zhegrova nuk ka arritur ta ndihmoj Baselin në fitoren 0-3 ndaj APOEL teksa ka pësuar një tërheqje muskulore. M
Dëmtohet ylli i Kosovës, mungon për Baselin në Europa League Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës dhe Baselit, Edon Zhegrova, e ka pësuar një lëndim në kofshë. Basel
Zhegrova me një super gol i jep fitoren Baselit (VIDEO) Baseli ka shënuar fitore në ndeshjen miqësore kundër Steaua Bukuresht. Zviceranët fituan falë një goli të bukur të Ed
Europa League, këto janë të gjitha përballjet që rezervoi shorti (FOTO LAJM) Eshtë hedhur shorti i fazës së 1/16 të Europa League. 32 skuadra tashmë kanë mësuar kundërshtarët e tyre në fazën e p
Baseli i ka gati 3.5 milionë për Edon Zhegrovën Baseli ka në huazim Edon Zhegrovës nga klubi belg Genk por është duke menduar që të blejë. Futbollisti nga Kosova u t
Bëri super performancë, Zhegrova në formacionin e javës Edon Zhegrova shkëlqeu mbrëmë me Baselin në fitoren 3-0 kundër Young Boys. Ylli kosovar realizoi një gol të bukur dhe
Zhegrova fantastik, realizon supergol në derbi (VIDEO) Baseli ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen derbi kundër Young Boys. Në minutën e 48-të, ishte sulmuesi Edon Zhe
Fantastik Zhegrova, dhuron asist në derbi, Basel në avantazh (VIDEO) Kanë mjaftuar vetëm gjashtë minuta për t'u shënuar goli i parë në derbin zviceran mes Baselit dhe Young Boys. Në ndes