999 rezultate për

zhduket

Bagëtitë u kthyen vetëm në stan, zhduket bariu Dhimitër Baze është zhdukur prej dy ditësh. Bariu 70 vjeçar është parë për herë të fundit tëksa kulloste bagëtitë në zon
Zhduket një person në Pejë Policia e Kosovës ka njoftuar për një person të zhdukur në qytetin e Pejës. Në raportin e PK-së theksohet se në rrugë
Zhduket vajza e mitur në Prishtinë, policia po heton rastin Të martën në stacionin policor në Prishtinë është raportuar se një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është
Zhduket 18 vjeçarja shqiptare në Greqi, familjarët apel për ndihmë Një vajza shqiptare e cila jetonte me familjen në Kretë të Greqisë rezulton e humbur që prej mëngjesit të së dielës.
Zhduket pa gjurmë i afërmi i deputetes shqiptare Kandidatja për deputete nga LDK-ja, Rrezarta Krasniqi, me anë të një postimi në llogarinë e saj zyrtare në Facebook, ka
Zhduket një person, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij Që nga 28 tetori i këtij viti Musli Krasniqi nga fshati Begaj i Vushtrrisë është larguar nga shtëpia dhe deri sot në mbr
12 thelpinj hudhra dhe barku juai fryrë do të zhduket menjëherë Pesha e tepër tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo zo
Zhduket 20 vjeçarja shqiptare në Greqi Autoritetet greke kanë dhënë alarmin se shqiptarja Juliana Osmani është zhdukur. 20 vjeçarja u zhduk në datën 22 teto
Zhduket pa asnjë gjurmë Alvini nga kampi në Siri 11 vjeçari Alvin Berisha,djali nga Shqipëria i cili kishte mbetur në kampet e ISIS ka humbur gjurmët. Babai i 11 vje
Zhduket 23-vjeçari nga Lipjani, Policia e Kosovës në këmbë (FOTO LAJM) Një i ri nga Lipjani është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij. Ata e kanë lajmëruar rastin edhe në polici, pasi dj
"Babi mos më kërko më", zhduket pa lënë gjurmë adoleshenti në Klos Eshtë zhdukur një gjimnazist i vitit të dytë në Klos. Flogert Terziu ka dalë ditën e djeshme për të shkuar në shkollë, p
Zhduket pa asnjë gjurmë 16-vjeçarja shqiptare Lila Mile është një vajzë 16-vjeçare me origjinë nga Shqipëria e cila është shpallur në kërkim pasi ka humbur çdo kontak
Zhduket 2-vjeçarja shqiptare në Greqi, nuk dihen ende shkaqet (FOTO LAJM) Mediat greke raportojnë për një ngjarje të rëndë, ku në fokus të saj është një vajzë vetëm 2 vjeçe me origjinë nga Shqip
"Ky ves duhet të zhduket", Conte pranon sherrin Brozovic-Lukaku Trajneri i Interit, Antonio Conte ka folur përpara derbit ndaj Milanit në “San Siro”. Në një deklaratë për mediat, te
Zhduket makina e rastit "Monstra" Gazetari maqedonas i cili shpesh herë bën bujë në opinion, Zoran Bozhinovski, së fundmi ka zbuluar disa detaje rreth vet
"Po më ndjek mafia ruse": Zhduket pa gjurmë i riu nga Tirana ”Po ndiqem nga mafia ruse…”, ky është mesazhi i dërguar policisë nga një i ri nga Burreli me banim në kryeqytet. As më p
Fëmija 1 vjeç zhduket në pyll, mbijeton 5 ditë pa ujë e bukë (FOTO LAJM) Një fëmijë që u zhduk në një pyll në jug të Kinës është gjetur shëndoshë e mirë pas 5 ditësh. Xiaojiao, 20 muajshe hy
Zhduket në mënyrë misterioze miliarderi Është zhdukur pa lënë gjurmë një miliarder, për të cilin autoritetet besojnë se mund të ketë informacione të rëndësishme
Greqia na rrëmben një tjetër lojtar, zhduket Durmishaj Greqia nuk po kalon një moment të mirë me kombëtaren e tyre, pasi rezultatet janë zhgënyese në ndeshjet eliminatore të k
Tragjike në Fier, makina përplas për vdekje të miturin dhe "zhduket" Një aksident me pasojë vdekjen e një adoleshenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Levan-Fier. Ngjarja ësh