999 rezultate për

zhang

Iku nga Interi, Zhang për Spallettin: Ti do të jesh trajneri im Luciano Spalletti nga sot nuk do të jetë më një trajner i Interit. Klubi e ka shkarkuar italianin ditën e sotme, ku prit
Prekëse, djali ritakohet me familjen 21 vite pasi e kishin rrëmbyer (VIDEO) Një 29 vjeçar nga Kina është bashkuar me familjen e tij plot 21 vite pasi ishte rrëmbyer nga trafikantët. Xu Wenbin
Befason presidenti i Interit, synon ti ndryshojë skuadrës emrin Një lajm bombë vjen nga pestigjozja "Corriere Dello Sport" teksa bën me dije se Interit mund ti ndryshohet emri, shkruan
Alarm për tifozët e Interit, Icardi përfundon në Kinë? Mauro Icardi po kalon përiudhën më të vështirë tek Interi që pas transferimit në vitin 2013 nga Sampdoria. Argjentin
Presidenti Interit kërcënon kundërshtarët: Do ti shkatërrojmë të gjithë në fushë dhe jashtë saj Presidenti i Interit, Steven Zhang, ka dhënë një deklaratë befasuese gjatë darkës së klubit për Krishtlindje, teksa dekl
Marotta: Interi, më mirë se Juvja e 2010-ës Pasi u emërua administrator i deleguar i Interit me fuqi mbi zonën sportive të klubit, Giuseppe Marotta ka nisur zyrtari
Marotta pranë klubit Italian Beppe Marotta është shumë pranë akordit me skuadrën e Interit. Pas largimit nga Juventusit, 61 vjeçari ka pasur një taki
"Djalli" ekziston në Kinë Një grua nga Kina që është plot 101 vjeçare, i ka befasuar të afërmit e saj, pasi që në ballë i është rritur një bri 6 c
Pas Parisit, një tjetër “Spider-man” shfaqet në Kinë (VIDEO) Një ushtar në pension i cili u ngjit në pesë kate si një “Spider-man” për të shpëtuar një djalë të vetëm në një banesë n
Spalletti takim me drejtuesit e klubit, rinovimi njoftohet ditën e nesërme Luciano Spalletti ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Interit, në ambientet e klubit zikaltër, ku i pranishëm ka qenë
Lot gëzimi tek Interi, Zhang Jr nis të qajë (VIDEO) Kualifikimi i shumë pritur për në Champoins League për Interin ka ardhur pasi arriti të mposhtë Lazion me një rezultat 2
Përplas për vdekje nënë e bir, shokohet kur zbulon identitetin e tyre (FOTO LAJM) Një burrë e gjeti veten të tronditur kur zbuloi se kishte përplasur me makinë bashkëshorten dhe djalin e tij, ndërkohë q
Presidenti Zhang planifikon ndryshime rrënjësore tek Interi Ndeshjet e ardhshme të Interit mund të jenë vendimtare për sezonin e tyre, pasi Suning Group mund të riparojë tërësisht
Drejtuesit e Interit premtojnë një merkato të madhe në janar Interi këtë sezon synon një vend në Champions League, dhe pritet që drejtuesit e klubit zikaltër të bëjnë një merkato ci
FMN deklarohet për Kosovën Ministri i Financave, Bedri Hamza në kuadër të vizitës zyrtare që po zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, sot u
Momenti kur prezantueses në Kinë i bie të fikët dhe rrëzohet në skenë (VIDEO) Një prezantuese ka tronditur spektatorët në sallë, teksa ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në mes të saj. Ngjarja
James Rodriguez në Seria A, nisin tratativat Pronari i Interit, Jindong Zhang ka nisur një mision të rëndësishëm në Spanjë. Pronari i Interit ka udhëtuar drejt Madri
Zyrtare/ Realizohet transferimi më i shtrenjtë në futbollin kinez Klubet kineze nuk janë duke blerë vetëm futbollistë cilësorë nga Evropa. Së fundmi është bërë edhe transferimi më i s
Tronditet Kina / Grekët janë ushtarët e perandorit të parë "Ushtria nëntokësore" është krenaria e kinezëve pasi cilësohet si ushtria e perandorit të tyre të parë. Por, kur një
De Boer në fije të perit, nesër luan shansin e fundit E ardhmja e Frank De Boer vazhdon të jetë në fije të perit por sipas asaj që raportojnë mediat italiane De Boer do ta ke