999 rezultate për

zhaku

Ju kujtohet Zhaku? Mësoni çfarë bën sot këngëtarja (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Zhakun, vajzën e guximshme që bënte bujë me deklaratat e saj. Prezantuesja dhe këngëtar
Zhaku ndahet nga bashkëshorti pas 2 vitesh? Detaji që ngriti dyshimet (FOTO LAJM) Prej kohësh i është larguar ekranit, por Zhaku vazhdon të mbahet mend si vajza që bënte bujë me deklaratat e saj e që të
Ju kujtohet Zhaku? Mësoni çfarë bën sot këngëtarja (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Zhakun, vajzën e guximshme që bënte bujë me deklaratat e saj. Prezantuesja dhe këngëtar
Sherri i famshëm Kastro Zizo-Zhaku paska qenë i inskenuar? Janar, 2013. Në “Zonë e Lire” Kastro Zizo është përballë Zhakut dhe nisin të konfliktohen për një këngë të vjedhur a kus
Shpërthen Zhaku: Ia q*të robt, Liçajn e heqin nga puna e Laert k*qen e bëjnë drejtor Zhaku, emri i vërtetë i së cilës është Inida Gjata është një nga artistet më kontraverse të vendit tonë. Me një sërë kr
Bazhaku: Të ruhet vlerësimi i MSN për Prizrenin Ditët e para të vitit 2014 sollën një lajm të mirë për Prizrenin. Ky qytet u rendit në vendin e nëntë në listën e vendev
Zhaku kujtohet pas disa muajsh: Në VIP Shpija tentuan të më përdhunonin Inida Gjata e njohur me emrin artistik, Zhaku, ka treguar se eshte larguar me dhune nga “VIP Shpija 3”, ne nje intervist
Sherr në Zonë e Lirë, Zhaku dhe Kastro ofendojnë njëri tjetrin (VIDEO) Zonë e Lirë mbrëmë ishte arenë sharjesh, ofendimesh dhe fjalori të pakontrolluar. Protagonistë të këtyre debateve ishin
Zhaku hakmerret: Nxjerr të palarat e personazheve VIP E ka ndier veten si ajo gota që pasi mbushet mirë, fillon e derdhet. Është 30 vjeç, dhe ndaj ka vendosur t’i dedikojë nj
Ja pse u largua Zhaku nga Vip Shpija (VIDEO) Personazhi më i përfolur në ditët e para të edicionit të tretë të Vip Shpija, Zhaku, është larguar para kohe nga spektak
Fyerjet dhe alkooli nxjerrin Zhakun nga “ Vip Shpija” Abuzimi me alkoolin dhe fyerjet e rënda në adresë të Dr. Florit dhe disa anëtarëve të tjerë të “Vip Shpija”, ka detyruar
Zhaku braktis Këngën Magjike për “Vip Shpia” Këngëtarja Inida Gjata ka hequr dorë nga Festivali i Këngës Magjike. Ka qenë vet Zhaku ajo që ka bërë të ditur lajmin, n
Samanta Karavello me këngë të re (VIDEO) Këngëtarja Samanta Karavella, ka publikuar videon e saj më të re” All i need”, këngë e kompozuar nga kompozitori Kledi B