999 rezultate për

zguro

"Askush nuk mund ta besojë", Zguro tregon zotimin përpara Partizanit Dueli i orës 16:00 mes Partizanit dhe Skënderbeut është përmbyllur me një rezultat suprizues. Të kuqtë ishin vetëm 2 pik
Zguro tregon pse zgjodhi Skënderbeun Skënderbeu ka afruar katër futbollistë deri tani në këtë merkato janari, ndërsa njëri prej tyre është edhe Vangjel Zguro
Zguro, një nga Shkëndija dhe dy talente, Skënderbeu prezanton afrimet e merkatos Skënderbeu ka arritur që të hapë përsëri merkaton e futbollistëve, duke mbyllur detyrimet që kishte ndaj ish-futbollistë
ZYRTARE/ Zguro firmos me skuadrën e njohur të Superiores Vangjel Zgruo ka lënë Amerikën dhe do të jetë pjesë e skuadrës së Skënderbeut për pjesën e mbetur të kampionatit. Vangje
EKSKLUZIVE/ Zguro "braktis" SHBA dhe rikthehet në Shqipëri, "lumë" ofertash për pogradecarin Pogradecari, Vangjel Zguro, i cili prej 2 vitesh ndodhet në SHBA, ka mbyllur kontrantën me ekipin amerikan, FC Tulsa, dh
Pogradecari Zguro e mbyll me Tuslan, në pritje të ofertave Vangjel Zguro, pogradecari që ka luajtur me shumë skuadra në elitën e vendit tonë, por edhe në Kategorinë e Parë, me Pog
ZYRTARE/ Vangjel Zguro bëhet me ekip të ri (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar Vangjel Zguro është bërë me ekip të ri. Pogradecari ka firmosur së fundmi ka firmosur me FC Tulsa,
E konfirmon për Albeu.com, Vangjel Zguro: Mbetem në Amerikë Vangjel Zguro, lojtari nga PogradecI i cili e mbylli pas 1 viti aventurën me skuadrën amerikane, Chattanooga Red Wolves,
Ish-mbrojtësi i njohur i Kukësit largohet nga klubi amerikan, e ardhmja mister (FOTO LAJM) Ish futbollisti i Pogradecit, Korabit dhe Kukësit, Vangjel Zguro i ka dhënë fund eksperiencës në Shtetet e Bashkuara të
"Fenomenal" Vangjel Zguro, shënon supergol nga goditja këndit dhe feston me "shqiponjë" Pas një karriere në klubet shqiptare, Vangjel Zguro prej një viti është transferuar në Amerikë në “USL League One” .
Intervistë ekskluzive për Albeu.com, Zguro: Rikthimi në Superiore? Kurrë mos thuaj kurrë Vangjel Zguro, fubollisti nga Pogradeci i cili ka një karrierë të pasur në Kategorinë Superiore duke luajtur për më skua
Zguro rikthehet te Kamza Vangjel Zguro u largua nga Kukësi vetëm pak ditë më parë duke zgjidhur kontratën me verilindorët me konsensus,shkruanAlb
Merkato sapo ka filluar, por disa klube të superiores i kanë bërë goditjet e para Kategoria Superiore do të rikthehet në fushë më 27 janar dhe skuadrat deri më 31 janar do të shfrytëzojnë merkaton e jan