999 rezultate për

zgjedhjet

PD dhe LSI me një listë të përbashkët për zgjedhjet e 25 prillit? Agron Duka zbulon prapaskenat Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, tha në emisionin "Real Story", se Partia Demokratike dhe Lëvizja Social
A mori mesazh urimi nga Meta për zgjedhjet? Kryemadhi zbulon detajin e veçantë Kryetarja LSI-së Monika Kryemadhi iu përgjigj sot gazetarëve nëse ka marrë një urim nga themeluesi i kësaj force politik
Kryemadhi: Transparenca e zgjedhjeve në LSI të jetë edhe në ato të 25 prillit Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë një bashkëbisedimi të mbajtur sot me gazetarët ka deklaruar se uron që transp
Jozefina Topalli "përvesh mëngët" për zgjedhjet e prillit, gjykata i regjistron partinë Gjykata e Tiranës ka regjistruar sot partinë e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, “Lëvizja për Ndryshim”. Ky ve
Zgjedhjet në LSI, sa vota mori Monika Kryemadhi Monika Kryemadhi është konfirmuar si kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim, proces i zhvilluar një ditë më parë.
Humbën zgjedhjet, por republikanët festojnë me shampanjë në hotelin e Trump (FOTO LAJM) Udhëheqësit kryesorë legjislativë republikanë të Miçiganit janë fotografuar duke pirë shampanjë në hotelin e Donald Trum
Zgjedhjet në LSI, Monika Kryemadhi pa asnjë rival Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI), do t’i drejtohet kutive të votimit për të zgjedhur strukturat drejtuese për katër
PD: Rama po përpiqet të manipulojë zgjedhjet, "arma" e vjetëruar që po përdor Ish-deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi në një deklaratë për mediat është shprehur se kryeministri Edi Rama njësoj si në
Oferta marramendëse: Sa do i kushtojë Shqipërisë identifikimi biometrik në zgjedhjet e 25 Prillit? 25 Prilli i vitit që vjen përkon me datën e zgjedhjeve në vendin tonë. Ashtu sikundër është raportuar, në këto zgjedhje
Çfarë mendon për lidhjen e vajzës me Eros Grezdën? Ja si përgjigjet e ëma e Oriolës Nëna e Oriolës ka folur lidhur me marrëdhënien e vajzës së saj me Erosin. Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jak
Conte: Eriksen? Zgjedhjet për të mirën e Interit Christian Eriksen është shndërruar në çështje tek Interi. Fjalëve të danezit, se njerëzit duan ta shohin në fushë, por C
Majko "shuplakë" Ramës: Akuza ndaj Bashës për hetim të UÇK-së u bë vetëm për zgjedhjet Ish-kryeministri dhe ministri Majko i ka dhënë një shuplakë kryeministrit Rama, duke deklaruar se akuzat e rëndë ndaj Ba
Paralajmërimi i fortë i Metës për zgjedhjet e 25 prillit: Do rrëzojmë këtë sistem! Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë në mediat sociale sërish një deklaratë të tij gjatë konferencës për shtyp ditën e sot
Media amerikane nxjerr listën: 25 të vdekurit që votuan në zgjedhjet presidenciale (FOTO LAJM) Gazetari Tucker Carlson i Fox New zbuloi një listë të emrave që ai pretendon se janë ndër njerëzit e vdekur që votuan në
Vetëvendosje e vendosur: Zgjedhjet sa më parë, që të ndalen skandalet e degradimi Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Hekuran Murati thotë se kriza e një qeverie pa legjitimitet, po reflektohen në Kuvend
Zgjedhjet presidenciale në SHBA, republikanët fitojnë 50 vende në Senat Senatori republikan Dan Sullivan i Alaskës ka fituar rizgjedhjen, sipas parashikimeve të së mërkurës nga “Edison Researc
Trump nuk dorëzohet, përgaditet për betejën ligjore përballë Biden për zgjedhjet Presidenti Trump nuk ka ndërmend të pranojë rezultatin e zgjedhjeve ku u shpall fitues Biden. Mediat amerikane shkru
Humbja e Donald Trump, shpërthejnë memet në rrjet (FOTO LAJM) Donald Trump i humbi zgjedhjet ndaj Joe Biden. Ai gjithashtu është bërë presidenti i parë që ka humbur votën e popul
Nuk ia njeh fitoren, Biden i bën thirrje publike Trump: Unë po pres! Ndërkohë që zgjedhjet nxorrën fitues Biden, Trump ende nuk i pranon rezultatet, madje është shprehur i bindur për fitore
Befason Trump: Vaksina kundër COVID-19 s'doli më herët për të mos i fituar zgjedhjet unë Presidenti aktual i SHBA-së, Donald Trump, që i humbi zjgedhjet e fundit presidenciale, s’e ka pritur aspak mirë njoftim