999 rezultate për

zeri

Zyrtarët amerikanë: Rusia ka filluar fushatën e dezinformimit kundër vaksinës së Pfizerit Zyrtarët rusë të inteligjencës po përpiqen të hedhin dyshime për vaksinën kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer dhe vaksin
Këta janë dy vëllezërit që humbën jetën në aksidentin tragjik Personat që po shihni në foto janë dy vëllezërit të cilët humbën jetën në aksidentin tragjik të ndodhur pak para mesnate
Aksidentoi për vdekje dy vëllezërit dhe kushëririn, arrestohet 29 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar drejtuesin e mjetit i cili ka humbur kontrollin e për pasojë kanë humbur jetën dy vëllezë
Ibra: Interistëve nuk iu dëgjua zëri për 6 muaj Gjatë konferencës për shtyp përpara mbrëmjes së parë të Festivalit Sanremo, Zlatan Ibrahimoviç foli për shumë tema, duke
"Pse i prish lekët e mia me alkool", kapen me grushta dy vëllezërit në Tiranë Një i pirë dhe një tjetër esëll përfunduan në policinë e Kamzës, pasi u rrahën paq me njëri-tjetrin për paratë e rakisë.
Ekspertët: Një dozë e vetme e vaksinës së Pfizerit ul transmetimin e virusit! Tre studime të reja britanike tregojnë se vaksina kundër COVID-19-s e kompanive Pfizer-BioNTech, e cila merret me dy do
Ekzekutoi vëllezërit Bilali dy vite më parë, avokati i autorit: U torturua në qeli Avokati i Arsen Stojkut, i cili akuzohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër dy vite më parë tho
Ka ndryshuar 80% zërin në këngën e parë? Melisa publikon videon duke kënduar LIVE (VIDEO) Tre ditë më parë, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, publikoi këngën e saj të parë duke realizuar kështu ën
Ndërhyrje nga Agnelli? Pirlo: Kam ngritur zërin kundër Portos Juventus është gati të kthehet në fushë pas një jave makthi. Bardhezinjtë vijnë pas dy humbjes radhazi kundër Napoli-
Derbi i Milanos sërish pa tifozë, këto janë koreografitë më spektakolare ndër vite (FOTO LAJM) Për të tretën herë këtë sezon, derbi i Madonninës mes Milanit dhe Interit do të luhet pa praninë e pjesës më të bukur të
Dy vëllezërit shqiptarë kapen me 6 milionë euro kokainë në Itali Policia italiane ka vënë në pranga dy vëllezër shqiptarë të cilët u arrestuan pasi u kapën me 23 kg kokainë, me vlerë 6
I nxorri armën dhe kërcënoi dy vëllezërit, arrestohet 37-vjeçari Një person wshtw arrestuar nw Vlorw pasi akuzohet se kanosi me armë dy vëllezër në Orikum pas një konflikti për motive t
Rrahën e plagosën 15 vjeçarin, e pësojnë dy vëllezërit në Poliçan Një 22 vjeçar është arrestuar në Berat pasi akuzohet se ai bashkë më të vëllanë kanë plagosur dhe rrahur një 15 vjeçar.
Njihuni me dy vëllezërit e Albin Kurtit (FOTO LAJM) Familja e kryeministri në ardhje të Kosovës është shumë pak e njohur për opinionin shqiptarë. Kohë më parë u publikua
Rama mesazh ngushëllimi për Lefter Çipën: Zëri gurgullues i bregut shqiptar Poeti Lefter Çipa është ndarë nga jeta ditën e sotme duke ngjallur zi në artin shqiptar. Pas presidentit Ilir Meta
Deklarata e Lajçak për zgjedhjet në Kosovë: Qytetarët kanë bërë që zëri i tyre të dëgjohet Përfaqësuesi special i BE-së, Miroslav Lajçak ka komentuar zgjedhjet e parakoheshme të mbajtura në Kosovë, më 14 shkurt
Vjosa Osmani flet si fituese: Nesër lind diell i ri (VIDEO) Kandidatja për presidente, Vjosa Osmani, ka thënë se Kosova ka votuar sot për një të ardhme faqebardhë për të gjithë.
Kush është shqiptari që mahniti jurinë e "The Voice of Greece" me zërin e tij (VIDEO) Marselino Sherifi është shqiptari që ka mahnitur jurinë e “The Voice of Greece” me zërin e tij. 26-vjeçari nga Tirana
U vranë 23 vite më parë, zbulohet autori që ekzekutoi dy vëllezërit në Vlorë Vrasja e dy vëllezërve me iniciale B. H. dhe E. H në Vlorë është zbardhur pas 23 vitesh. Bëhet fjalë për një ngjarje të
Pas Di Caprio, këngëtarja me famë botërore ngre zërin për Vjosën: Hidrocentralet shkatërrojnë kulturën Pas aktorit Leonardo Di Caprio, i është bashkuar fushatës për mbrojtjen e lumit Vjosa nga HEC-et edhe këngëtarja e njohu