Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

zeqo

"Kam mbetur pa u martuar", Drini Zeqo tregon problemin Gazetari Drini Zeqo është një ndër figurat publike, i cili tregohet mjaft i rezervuar me jetën e tij private dhe pothuaj
Drini Zeqo postoi foto me Dua Lipën, por fansat kapën këtë detaj (FOTO LAJM) Dua Lipa padyshim është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjithë botën. Ditën e djeshme shumë të famsh
Drini Zeqo tregon misterin e skaletës së lajmeve Edhe pse të gjithë kanë pasur kuriozitetin për të ditur se cfarë shkruhet në skaletën e një folësi lajmesh, duket se dik
Drini Zeqo, rrëfen pendimin pasi i dha fund lidhjes së dashurisë Drini Zeqo, gazetari dhe moderatori i “Tv Klan” i ftuar këtë javë në emisionin “Thumb”, në “ABC News”, përballë Fatmës d
Drini Zeqo flet si asnjëherë: Jam penduar që u ndava nga e dashura Ai është një nga moderatorët dhe folësit e lajmeve më të pëlqyer në Shqipëri vecanërisht nga vajzat. Drini Zeqo është
Drini Zeqo për Blendi Fevziun: Ka ardhur koha të dalë në pension Edhe pse më së shumti njihet si model dhe folës lajmesh në fakt Drini Zeqo është edhe pjesë e Opinion. I ftuar në “Th
Drini Zeqo kritikon hapur blogerët shqiptarë: Bëni ndonjë punë të vërtetë Spikeri i lajmeve, Drini Zeqo, ka pasur njw kritikw tw hapur pwr blogerwt shqiptarw, ditwn e sotme. Ai gjithashtu u
Oriola Marashi poston këtë foto, komenti i Drini Zeqos është epik (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklimin ''Mama'' e
Drini Zeqos i ndodh incidenti në transmetim LIVE (VIDEO) Këtë herë dicka e cuditshme i ka ndodhur në transmetim LIVE folësit të lajmeve Drini Zeqos. Teksa ka qenë duke folur
I ndodhi incident gjatë transmetimit, Drini Zeqo reagon publikisht Këtë herë dicka e cuditshme i ka ndodhur në transmetim LIVE folësit të lajmeve Drini Zeqos. Teksa ka qenë duke folur
Historia e rrallë e burrit pa gishtërinj, prej vitesh lufton për një patentë Elmaz Toska, një qytetar nga Driza e Kuçovës, ankohet në emisionin “STOP” se prej 15 vitesh ëndrra e tij është pajisja m
Pushimet e veçanta të Drini Zeqos (FOTO LAJM) Ai është një nga moderatorët dhe folësit e lajmeve më të pëlqyer në Sqhipëri vecanërisht nga vajzat. Drini Zeqo është
Nano: Nuk tërheq asnjë fjalë për Skënderbeun! Mustafa Nano i ka kërkuar ndjesë publikisht studiuesit Moikom Zeqo. Pas “deklaratës” së Nanos, se nëna e Skënderbeut
Xharra uron Berishën për humbjen: Merreni me relaks! Gazetarja kosovare Arbana Xharra pas humbjes së thellë që Partia Demokratike po pëson nga zgjedhjet e 25 qershorit ka sh
Drini Zeqo: Si u largova nga TCh dhe pse nuk do punoja më kurrë me Amin (FOTO LAJM) Moderatori Drini Zeqo ka folur për herë të parë mbi raportin me Amarda Toskën, pas prezantimit të emisionit "Dancing Wi
“Isha në transmetim kur ra tërmet”, spikeri rrëfen momentet në studio (FOTO LAJM) Një tërmet 5 ballë ka tronditur diten e sotme Tiranën dhe zonat përreth. E menjëherë kanë filluar edhe reagimet e para n
Një i burgosur tenton të vrasë veten në qeli Një i dënuar në burgun e Zaharisë në Krujë, ka tentuar dje që t'i japë fund jetës duke u vetëvarur në qëli me rripin e p
Moikom Zeqo: Ariani, djali me ish-të dashurën ruse, dhimbja e madhe e Dritëroit Një ndër miqtë më të afërm të Dritëro Agollit, Moikom Zeqo ka treguar dje as humbjes së jetës të Dritëro Agolli, dhimbje
Vidhnin dhe shisnin aksesore makinash, arrestohen 2 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin "Navi" duke vënë në pranga dy shtetas në pranga dhe shpallur një në kërkim.
Noka i sulet Felajt: Mos fol si "e ëma e Zeqos maj thanës" Deputeti demokrat Flamur Noka ka thënë sot në Parlament se droga i përket kushërinjve të Ministrit të Brendshëm, Saimir