999 rezultate për

zeqiri

Gazetarja e njohur për Dafina Zeqirin: Është arrogante, ja ç'më bëri (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "Mos i fol shoferit", ishte gazetarja e njohur e mediave rozë, Suada Daci e cila gjatë in
Baluket bëjnë namin! Dafina Zeqiri i bashkohet trendit më të ri të momentit (FOTO LAJM) Ishte Dua Lipa e para që ndryshoi look-un disa ditë më parë duke prerë baluke dhe pas saj, këtë ndryshim në pamje e bëri
U tha se talenti i Juventusit do t’i bashkohej Kosovës, por përfundon me Zvicrën Ditë më parë u raportua se ish-futbollisti i Juventusit Andi Zeqiri ka pranuar të luajë për Përfaqësuesen e Kosovës.
Ky është ish lojtari i Juventusit që do të luaj për Kosovën Konkurrenca në Kombëtaren e Kosovës në futboll çdo ditë po shtohet. Për vite me radhë zyrtarët e Federatës së Futboll
E tha troç! Dafina Zeqiri zbulon ndërhyrjen estetike në fytyrë (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri s’ka komplekse fare! Këngëtarja shqiptare ka zbuluar ndërhyrjen që ka bërë së fundi në fytyrë. Dafin
"Përfundova një kapitull", Dafina Zeqiri ka një dhuratë për fansat (FOTO LAJM) Ashtu si shumë artistë të tjerë, një kapitull të suksesshëm veror me shumë koncerte, e përmbylli edhe Dafina Zeqiri.
"Bye bye"! Po vjen super bashkëpunimi i Tayna-s dhe Dafina Zeqirit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Tayna e kanë gati hitin e radhës! Dy prej artisteve më të pëlqyera të showbiz-it shqiptar kanë bash
"Bababi im", Dafina Zeqiri zbulon "zëvëndësuesin" e babait biologjik (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe dy motrat e saj, Besa dhe Tringa nuk flasin me babain e tyre. Që kur ishin të vogla, motrat Zeqiri
Dafina Zeqiri ekspozon trupin, "çmendet" Genta e "Big Brother" (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi paskan një marrëdhënie të ngushtë me njëra-tjetrën. Në një p
"Jam më burrë se ju", Dafina Zeqiri i përgjigjet komenteve absurde që merr nga meshkujt (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është e njohur për eksperimentet e saj ekstreme në ‘look’ apo për ‘dashurinë’ ndaj veshjeve të gjëra, por
Dafina Zeqiri zbulon defektet e trupit me detaje, ka një mesazh për të gjithë (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri padyshim që është një ndër artistet më seksi shqiptare. Përveç talentit, këngëtarja është vlerësuar gji
Gjysëm e zhveshur dhe twerk mbi shpinë, si bëhet masazh në dhomën e Dafina Zeqirit (VIDEO) Dafina Zeqirin e njohim të gjithë për mëndjen e hapur që e karakterizon dhe karakterin e "çmendur". Çdo veprim i këng
Krahasojnë Malumën me Dafina Zeqirin dhe s'kanë faj, ky koment do ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit është shkëputur nga jeta e saj në Ame
E zhveshur dhe me sy të fryrë, kjo është Dafina Zeqiri pas koncerteve (FOTO LAJM) Si pas çdo kënge të saj edhe këtë her Dafina Zeqiri po shijon suksesin e këngës të fundit ne bashkëpunim me Lumi B, "Lul
"Çmendet" Dafina Zeqiri, bën "twerk" dhe lejon fansat ti prekin të pasmet (VIDEO) Dafina Zeqiri wshtw kwngwtarja nga Kosova e cila ka bwrw bujw gjithmonw si pwr ndryshimet drastike qw bwnw nw look ashtu
Dafina Zeqiri flet për jetën private: "Kurrë s'kam qenë më e lumtur" (FOTO LAJM) Prej disa kohësh në media është përfolur se këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka nisur një lidhje të re, muaj pas ndarje
Dafina Zeqiri flet për jetën e vështir të nënës së saj, luftoi për vajzat (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një ditë nga publikimi i këngës "Lule Lule" të cilën Dafina e risolli në bashkpunim me Lumi B dhe duket
Dafina Zeqiri dhe Lumi B kthehen pas në kohë, risjellin këngën legjendare shqiptare (VIDEO) Është kthyer në trend për këngëtarët tanë të risjellin këngë të vjetra shqiptare dhe ti përshtasin me zhanerin përkatës
Dafina Zeqiri e "djeg" Spanjën, zbulon trupin plot tatuazhe (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri së fundi ka qëndruar në Ibiza të Spanjës për të shijuar bukuritë që ka ky ishull. Këngëtarja e njohur,
Dafina Zeqiri nuk ndalet, ia fut "twerkut" në tarracë (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “La Reina”.