E FUNDIT/ Fluturon kurba, 4 viktima dhe 93 raste të reja
999 rezultate për

zeniti

Malcom u zgjodh lojtari i muajit nga Zenit, çmimi i vjen me dron (VIDEO) Izolimi për shkak të coronavirusit nuk e ndaloi klubin e Zenitit të Shën Petërburgut që të ndajë ashtu si zakonisht çmim
U shpall lojtari më i mirë i muajit, çmimin e merr me dron (VIDEO) Malcom verën e kaluar u largua nga Barcelona, për të kaluar në Rusi, te skuadra e Zenit Shën Pjetërsburg. Fillimi në
Roshi në superformë, i shënon Zenitit (VIDEO) Odise Roshi ka arritur të gjej sërish rrugën e rrjetës me fanellën e Akmat Groznit në futbollin Rus. Mesfushori i ko
Refuzon të zëvendësohet, sulmuesi i Zenitit e nxjerr me zor jashtë (VIDEO) Një situatë qersharake ka ndodhur në kampionatin rus, gjatë zhvillimit të ndeshjes midis Zenitit Shën Petersburg dhe Ars
Tifozët e Zenitit e presin me mbishkrime raciste Malcom Tifozët e Zenit St Petersberg kanë protestuar në mënyrë të tmerrshme kundër transferimit të Malcom nga Barcelona me një
Malcom firmos në Rusi, plas "lufta" mes Romës dhe Zenitit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Malkom, u zyrtarizua si lojtari më i ri i Zenitit teksa, kompletoi transferimin, për 45 milionë euro. G
Çmenden futbollistët e Zenitit, festojnë titullin në 10 kilometra lartësi (VIDEO) Zeniti ka fituar titullin kampion në Rusi. Skuadra kryesuese e kampionatit rus koleksionoi trofeun e 5 në histori, ndërs
Marchisio i pafat, mbyll sezonin me Zenitin Sezoni i parë i Marchisio te Zenit mbaron me një dëmtimqë e detyroi mesfushorin t'i nënshtrohet një operacioni. Is
PSG-ja prezanton Paredes (VIDEO) Leandro Paredes është zyrtarisht futbollist i PSG-së. Ish-mesfushori i Zenitit është prezantuar ditën e sotme te kampion
Chelsea ofertë Zenitit për Paredes, por rusët kërkojnë shumë Leandro Paredes është një nga emrat më të lakuar për të zënë vendin e Cesc Fabregas tek anglezët e Chelsea-t. Blutë e
Ishte mposhtur 4-0 në ndeshjen e parë, Zeniti shënon 8 në të dytën dhe me karton të kuq Zeniti i befasoji të gjithë ndeshje e parë të Europa Leagu ku u mposht me rezultatin 4-0 nga Dinamo Minsk. Në ndeshje
De Biasi: Juventus fiton Scudetton Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gani De Biasi, është rikthyer të flasë për median në një deklaratë për “Radion CRC”
Juventus gjen alternativën rezervë nëse nuk arrin tek Can Juventusi e ka misur punën për përgatitjen e merkatos së verës. Bardhezinjtë janë të vendosur për të arritur te Emre
Mançini shpreh dëshirën për të drejtuar PSG-në Roberto Mancini duket se nuk do të qëndrojë shumë gjatë në Rusi, pasi zërat e merkatos e lidhin të ardhmen e tij me drej
Çmendet lojtari i Zenitit, gjuan me armë pas ditëlindjes së shokut (FOTO LAJM) Aleksandër Kokorin është futbollist i Zenetit dhe i kombëtares Ruse, i cili ka bërë bujë më foton e fundit që ka postuar
A fshihet Napoli pas mosrinovimit të Criscito me Zenitin? Mimmo Criscito dëshiron rikthimin në Serinë A. Mbrojtësi 31-vjeçar nuk ka ndërmend të rinovojë kontratën me Zenitin e Sh
Messi kujton se bëri foto me një fans, por ai është .... (FOTO LAJM) Lionel Messi është detyruar t’i kërkojë falje sulmuesit të Zenitit, Sebastian Druiussi, pasi e kishte ngatërruar bashkëk
Futbollisti grek nuk kryen vizitat mjekësore te Zeniti, arsyen nuk do ta besoni Kostas Manolas nuk do të firmosë për Zenitin. Dukej një operacion i mbyllur me Romën që do të arkëtonte 40 mln Euro bash
43 vjeç, por Del Piero shënon këtë super gol në miqësore (VIDEO) Alessandro Del Pieron është një legjendë në skuadrën e Juvenusit. Ish-kapiteni i "Zonjës së Vjetër" së vjetër ishte pjes
Mancini konfirmohet zyrtarisht trajneri i ri i ... Roberto Mançini është zyrtarisht trajneri i ri i Zenitit në futbollin rus. Trajneri ishte prej kohësh në pritje të ofert