999 rezultate për

zenga

Nga Zenga tek Balotelli, epoka e re e Vasco da Gamas Duke nisur nga janari i vitit të ardhshëm, klubi i Vasco da Gamas do të nisë në epokë të re me ardhjen e presidentit të
Trajneri i Serie A detyrohet të mbyllet në karantinë Trajneri i Cagliarit, Walter Zenga është personi i rradhës që është detyruar të mmbyllet në karantinë për shkak të koron
Walter Zenga merr drejtimin e skuadrës së Serie A, zëvendëson Maran Ndryshim në pankinë te Cagliari. Pasi ka shkarkuar trajnerin Rolando Maran, skuadra sarde ka zgjedhur edhe teknikun e ri
Rikthehet në skenë Walter Zenga për stolin e Kombëtares (FOTO LAJM) Prej vitesh Federata Shqiptare e Futbollit është e vendosur t'u besojë trajnerëve italiane dhe duket se tradita do të vi
Trajneri i Crotones thur elozhe për Ajetin pas performancës ndaj Atalantës Arlin Ajeti ishte protagonist ditën e djeshme me skuadrën e Krotones, teksa mori një pikë përballë Atalantës së Berishës
Zenga: Shqipëria në rrugën e duhur, vazhdoni kështu Ish portieri i Italisë, Valter Zenga ka dhënë një intervistë për Top Channel duke analizuar situatën e Shqipërisë në Eur
Zenga i bindur: De Biasi do të jetë trajneri i ri i Italisë Emri i Gianni De Biasit vazhdon të mbetet shumë i përfolur përtej Adriatikut. Walter Zenga ish portieri legjendar i Inte
Sampdoria-Inter, zikaltrit kërkojnë fitore (FOTO LAJM) Pas humbjes shokuese ndaj Fiorentinës, Interi i Roberto Mancinit sot do të luajë një ndeshje shumë të vështirë ndaj Samp
Torino i frikshëm në shtëpi, Kualjarela dopietë (VIDEO) Torino është i frikshëm në shtëpi. Granatat kanë qenë më kërkues, duke e shfrytëzuar në maksimum faktorin fushë, i mbësh
Inter, 6 alternativat post-Stramaccioni (FOTO LAJM) Ndonëse presidenti Massimo Moratti konfirmon Stamaccionin në drejtimin e klubit, sipas të gjitha gjasave, fundi i sezoni
Super goli i brazilianit Mezenga (VIDEO) Një super gol ka realizuar braziliani i skuadrës së Yllit të Kuq të Beogradit, Bruno Mezenga. Pas dështimi për dërgimin