999 rezultate për

zenellari

Nuk është grabitja, një lidhje intime solli tragjedinë me dy viktima në Korçë Ngjarja e rëndë me dy viktima në Korçë duket se nuk ka patur shkak grabitjen, por një lidhje të dyshuar jashtëmartesore.
Zbulohet motivi, vrau kunatin dhe më pas veten, dyshonte se kishte lidhje intime me ish-gruan Korçë-Një histori sentimentale duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nakodhe kunati i tij
Arrestohet 25-vjeçari për përdhunim Policia ka arrestuar një 25-vjeçar pasi akuzohet për kryerje të marrëdhënieve seksuale me dhunë. Nertil Zenellari nga fs