999 rezultate për

zeneli

EMRI/ Gjendet i vdekur polici në Sarandë, nisin hetimet Policia e Sarandës ka nisur hetimt sot pasi një punonjës i saj u gjet i vdekur paradite. Sipas burimeve jozyrtare m
Mposhtën PSG-në, skuadra e Arbër Zenelit tallet publikisht me Realin (FOTO LAJM) Reims djë në mbrëmje befasoi PSG-në duke e mposhtur 2-0 në "Parc des Princes". Skuadra e Arbër Zenelit bëhet skuadra
Leku letër, Vildane Zeneli blen të njëjtën gjë dy herë për këtë arsye (FOTO LAJM) Vildane Zeneli është një ndër modelet më seksi në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale d
Serbët në panik, i frikësohen futbollistit shqiptar se mund ta bëjë shqiponjën kundër Crvena Zvezdës Festimi i golave me shqiponjë vazhdon të mbetet një ankth për serbët. Tronditja që ata morën në Kampionatit Botëror 2
Operohet me sukses Arbër Zeneli, ka dy fjalë për fansat që e mbështetën Mesfushori Arbër Zeneli ka kryer me sukses operimin në gjurin e këmbës. Ai ishte lënduar në ndeshjen kundër Malit të
Fejohet Arbër Zeneli Arbër Zeneli i ka dhënë fund beqarisë duke i propozuar të dashurës, e cila ka thënë "po". Përmes një postimi në rrjet
Bullgari-Kosovë, "dardanët" me dy ndryshime: Formacionet zyrtare anë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bullgarisë dhe Kosovës. Bullgaria e pret sonte Kosovën në stadiumin
Zeneli futet nga stoli dhe shënon (VIDEO) Ylli kosovar i Stade de Reims, Arbër Zeneli, e dëshmoi veten në ndeshjen kundër Caen, duke shënuar gol pasi u inkuadrua
Arbër Zeneli zgjidhet lojtari i muajit mars të Reims Arbër Zeneli i cili kaloi te Reims vetëm gjatë muajit janar po shkëlqen në Francë. Kosovari është shpallur lojtari i
81-vjeçari aksidentohet me motor në Gjirokastër, niset me urgjencë drejt Tiranës Një i moshuar 81-vjeçare me iniciale H.SH është aksidentuar në rrugët e fshatit “Asim Zeneli” në Gjirokastër duke lëvizu
Zeneli përzgjidhet në "top 11"-shen e javës në Francë Futbollisti i Kosovës, Arbër Zeneli, vijon të dhurojë paraqitje të mira në kampionatin francez të futbollit. Revista
Vildane Zeneli del joshëse nga guzhina (FOTO LAJM) Bukuroshja kosovare, Vildane Zeneli ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë brenda një kuzhine E veshur pak më th
Zeneli: Jemi të zhgënjyer dhe të dëshpëruar Arbër Zeneli, anësori i Kosovës që shënoi golin e një pike për Kosovën në barazimin 1-1 me Bullgarinë, ka folur dhe ka t
Kosova i falet super golit të Arbër Zenelit “ngec” në barazim ndaj Bullgarisë (VIDEO) Kosova ishte e pafat në ndeshjen e parë kualifikuese EURO 2020. Ashtu si edhe në çdo ndeshje tjetër "Dardanët" krijuan s
Arbër Zeneli: Nuk jam vetjak, mundohem të pasoj gjithmonë Arbër Zeneli, anësori i Kosovës, në njërën anën është shprehur i lumtur për paraqitjen në stadiumin "Fadil Vokrri" kundë
Po kalon një moment magjik tek Remis, Zeneli zgjidhet në formacionin e javës në Ligue One (FOTO LAJM) Arbër Zeneli po kalon një moment të mirë tek skuadra e Reims në Francë. Sulmuesi i Kosovës i cili u transferua nga H
Mediat franceze thurrin elozhe për Arbër Zenelin Arbër Zeneli po shkëlqen në kampionatin francez me skuadrën e Reimm me të cilën ka vetëm 2 muaj që pas transferimti në m
Arbër Zeneli vazhdon të shënojë në Ligue 1 (VIDEO) Arbër Zeneli ka shënuar përsëri për klubin e tij, Stade de Reims, në ndeshjen kundër Dijonit, në javën e 28-të të Ligue
Vildane Zeneli super seksi në setin fotografik (FOTO LAJM) Në këto fotografi Vildane Zeneli ekspozon gjoksin e saj tepër seksi takes shihet se është në një suitë të shtrejtë në SH
Po shkëlqen në Francë, futbollisti shqiptar zgjidhet në formacionin e javës në Europë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Reims dhe i përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, është zgjedhur si një ndër 11 lojtarët më të mirë të kësa