999 rezultate për

zemani

Zbulohet programi reality-show i Bora Zemanit, për herë të parë në Shqipëri (VIDEO) Pas përfundimit të emisionit “Treshat”, moderatorja Bora Zemani njoftoi se do të niste një tjetër projekt televiziv.
Me apo pa Donaldin? Ku do ta shihni Bora Zemanin këtë sezon (FOTO LAJM) Pas një periudhe të shkurtër në “Tv Klan”, ku prezantoi krahas Ardit Gjebreas, Bora Zemani u gjend mes dy binjakëve të
Pas "Treshat" me binjakët, Bora Zemani nis xhirimet e projektit të ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga “Digitalb”, Bora Zemanin e kemi parë nën logo të ndryshme televizionesh me projekte të reja. Si fill
U shuan dyshimet, Bora Zemani dhe Donaldi kapen "mat" në çaste intime (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë në media kanë qarkulluar fjalë se Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj janë në një lidhje.
Fansat ngacmojnë Bora Zemanin: Edhe në foto Donaldi të qëndron më afër se Romeo (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë çifti më i ngacmuar nga mediat rozë për këtë verë. Në fillim thjesht kishte a
Bora Zemani pozon me rroba banjo, "kunati" ka një koment (FOTO LAJM) Ndër çiftet më të porfolura të kësaj vere është edhe Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Dyshja akoma nuk ka konfirumar asgjë
Kapen "mat" Bora dhe Donaldi, këto janë faktet që vërtetojnë lidhjen (FOTO LAJM) Prej muajsh Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë përfolur gjërësish në media për një lidhje të mundshme. Ndërkoh që Rom
Jonida Maliqi dhe Bora Zemani konfirmuan lidhjen me vëllezërit binjakë (FOTO LAJM) Bora Zemani mbrëmjen e djeshme startoi emisionin e saj në bashkëpunim me vëllezërit Veshaj “3shat”. Ishte pikërisht ky e
De Biasi gati të marrë drejtimin e klubit të njohur italian Giani de Biasi është i pa punë që prej tetorit të vitit 2017 kur dhe u shkarkua nga spanjollët e Alaves. De Biasi nd
U tha se janë të lidhur, por çfarë i bën bashkë Bora Zemani e Donald Veshajn? Që pas përfundimit të "Kënga Magjike", moderatorja Bora Zemani nuk u shfaq në asnjë program tjetër dhe vetëm pak kohë më
Parukerja nuk do që ti presi flokët, Bora Zemani lë pa fjalë ndjeksit me veprimin e saj (VIDEO) Moderatorja e njohur, Bora Zemani është një nga VIP-at më të komentuara në rrjet. Ajo është shumë aktive në rrjetet
Në një lidhje me aktorin e humorit, flet për herë të parë Bora Zemani (FOTO LAJM) Prej disa javësh, jeta private e moderatores Bora Zemani ka qenë në fokus të mediave. Siç është përfolur ajo dhe aktori
Bora Zemani flet për divorcin: Dështova! Sa herë që Bora Zemani merret në intervistë, nuk i shpëton asnjëherë pyetjes për divorcin e saj. Edhe pse kanë kaluar 2
E lidhur me Romeon? Bora Zemani i thotë të gjitha (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se Bora Zemani ka nisur një lidhje dashurie me aktorin e njohur të "Al Paza
Bora Zemani provokon me foto "topless" në shtrat (FOTO LAJM) Moderatorja Bora Zemani është kthyer në një nga personazhet e ekranit shiptar më të komentuar në rrjet. Ajo ashtë sh
Bora Zemani e lidhur me Donald Veshajn? Pak ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se Bora Zemani ka nisur një lidhje dashurie me aktorin e njohur të "Al Paza
Si dukej Bora Zemani në kohën kur ishte velinë (FOTO LAJM) Bora Zemani sot është kthyer në një nga moderatoret më të mira sportive. Por pak e dinë se në fakt, Zemani e ka nisu
Del videoja, si dukej Bora Zemani këngëtare (VIDEO) Moderatorja e njohur Bora Zemani prej vitesh tashmë është bërë pjesë e ekranit dhe ka prezantuar një sërë emisionesh të
Si e ka marrëdhënien me Vin Velin? Flet Bora Zemani Bora Zemani ka folur gjatë për Class ku ka rrëfyer emicionet e saj më të forta nga kënga Magjike dhe për marrëdhënien e
"Më vinte të qaja", çfarë i ndodhi Bora Zemanit në Këngën Magjike Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat në media. Së fundmi