999 rezultate për

zemaj

Shtohet ndjeshëm numri i të infektuarëve me koronavirus në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK janë testuar gjithsej 1245 mostra prej të
Armend Zemaj paralajmëron përkeqësim të situatës me koronavirus Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka theksuar se Kosova është duke e menaxhuar mirë situatën me Covid-19. Ai th
Zemaj: Do të marrim masa strike që të parandalojmë përhapjen e COVID-19 Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se gjatë ditës së sotme do të mblidhet Bordi Këshillëdhënës për COVID-19,
Rritja e rasteve me Covid-19, Zemaj paralajmëron vendosjen e masave të reja Pas rritjes së rasteve me Koronavirus ka ardhur reagimi i ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj. Zemaj ka theksua
Dy viktima dhe 49 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar dy viktima dhe janë regjistruar 4
Zemaj: Do të vaksinohen 500 mijë qytetarë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka njoftuar se gjysmë milioni qytetarë do të vaksinohen sivjet me vaksinën kundër
56 raste të reja me koronavirus, 69 persona të shëruar në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka publikuar rezultate e 24 orëve të fundit për koronavirus. Në 24 orët e fundi
Zemaj flet rreth vaksinës anti-Covid: Kemi hyrë në listën e sigurimit të 20 përqindëshit Ministri i Shëndetësisë (MSH), Armend Zemaj ka bërë të ditur se Ministria e Shëndetësisë ka siguruar 160.500 vaksina për
Lajm i mirë, asnjë viktimë nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 42 raste të reja me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur, ministri i
Zemaj paralajmëron lirim të masave anti-Covid Ka përfunduar takimi i Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me covid-19, ku pas takimit minist
Rritja e rasteve me koronavirus, paralajmërohen masa të reja anti-Covid-19 Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, thotë se situata epidemiologjike në Kosovë është e qëndrueshme tani për tani por
Maqedonia lehtëson kalimin në kufi për një pjesë të kosovarëve Pas vizitës së ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj, në Maqedoninë Veriore, kjo e fundit ka vendosur që ta heqë testi
Zemaj: Vaksinat kundër COVID-19 do të jepen falas Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj, ka thënë se Qeveria e Kosovës është në rrugën e duhur për sigurimin vak
Kërkohet shkarkimi i ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj Dhoma e Farmacistëve të Kosovës ka reaguar sot ashpër pas vendimit për shfuqizim të udhëzimit për rregullimin e çmimeve
Zemaj viziton aeroportin: Ashpërsimi i zbatimit të masave do të vazhdojë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj së bashku me inspektorët dhe drejtuesit e Policisë së Kosovës, ka vizituar sot aer
Kosovës ia mbyll dyert edhe Maqedonia e Veriut, për të kaluar kufirin kërkohet testi i bërë brenda 72 orëve Maqedonia e Veriut ka vendosur që t’ua mbyll dyert disa shteteve të rajonit, duke përfshirë edhe Kosovën si masë paranda
Hetohen vdekjet e dyshimta me Covid-19, kërkohet dorëheqja e ministrit Zemaj Katër persona kanë vdekur mëngjesin e hershëm të së dielës në Klinikën Infektive, ndërkaq edhe pesë viktima të tjera nga
Zemaj apel qytetarëve: Nuk mund të ndalemi në gjysmë të rrugës (VIDEO) Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka apeluar qytetarët që t’i përmbahen rregullave të dala nga Ministria e Shëndetës
Haziri tregon grupin që ka gisht në vrasjen e Zemajt Analisti politik, Nexhat Haziri për vrasjen e kolonel Tahir Zemës thotë se, vrasja e kolonelit Zemaj, gjegjësisht zbardh
Zbulimi tronditës, 130 mijë euro u dhanë për të vrarë Tahir Zemajn Sot janë bërë 16 vjet nga vrasja e kolonel Tahir Zemaj së bashku me djalin e tij, Enisin dhe kushëririn, Hasanin. Ish