999 rezultate për

zekerija

Triumfoi në Çair, sa vota mori Visar Ganiu kundrejt Zekerija Ibrahimit BDI ka korrur një fitore të madhe në këto zgjedhje duke mundur koalicionin BESA-ASH, të cilët dukeshin në avantazh në fi
Simpatizantët e BDI-së tallin keq Zekerija Ibrahimin pas humbjes Kryetari i ri i Komunës së Çairit, Visar Ganiu po feston fitoren e tij me qytetarët e Çairit. Ai së bashku me anëtarë
BDI fiton edhe Çairin, Visar Ganiu triumfon ndaj Zekerija Ibrahimit Visar Ganiu është fituesi në komunën e Çairit. Ai fitoi në kutitë e fundit pas një rezultati shumë të ngushtë kundrejt Z
Kutitë e fundit shkaktojnë ethe në Çair, sa vota kanë tani Visar Ganiu dhe Zekerija Ibrahimi Visar Ganiu udhëheq me disa qindra vota kundrejt Zekerija Ibrahimit në Çair. Sipas të dhënave më të fundit të sigurua
Rezultat dramatik në Çair, një "grusht" votash ndajnë Visar Ganiun dhe Zekerija Ibrahimin Edhe pse është numëruar pjesa dërrmuese e votave në Çair, rezultati vijon të jetë i ngushtë mes kandidatëve kundërshtarë
Visar Ganiu thellon avantazhin ndaj Zekerija Ibrahimit në Çair Po vijon me ritme të shpejta numërimi në komunën e Çairit. Albeu.com mëson se deri më tani kryeson Visar Ganiu i BDI
Hapen kutitë e para në Çair, Visar Ganiu i BDI kryeson ndaj Zekerija Ibrahimit të Besës Duket aspak e qartë situata në komunën e Çairit ndërkohë që janë hapur kutitë e para. Albeu.com mëson se në kutitë e
Ndryshojnë shifrat në Çair, sa vota kanë Visar Ganiu dhe Zekerija Ibrahimi Sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com në Komunën e Çair janë numëruar 94.17% e votave. Deri tani Visar Ganiu i
Kjo është komuna ku maqedonët do të vendosin se cili shqiptar do t'i drejtojë Visar Ganiu dhe Zekerija Ibrahimi do të përballen sërish në raundin e dytë mes tyre për të përcaktuar fituesin e zgjedhj
Çairi, në festë për fitoren e Visar Ganiut (VIDEO) Mbështetësit e BDI-së, dega Cair, ka filluar të mblidhen në Sheshin Skenderbej për të festuar fitoren e Visar Ganiut.
Përmbysen shifrat në Çair, partia shqiptare zbret e treta Ndërkohë që BDI-ja kryeson bindshëm në Çair, partia BESA me kandidatin e saj Zekerija Ibrahimi ka dalë në vend të tretë
"Lufta" për Çairin, BDI "dërrmon" kundërsharët në kutitë e para Deri më tani në komunën e Çairit janë numëruar 26.18 për qind të kutive raporton Albeu.com dhe sipas të dhënave të dala
Zekerija Qazimi e Liridon Kabashi, 30 ditë burg shtëpiak "Imamit" nga Gjilani, Zekerija Qazimi dhe Liridon Kabashit nga Skëndëraj iu është caktuar masa e sigurisë 30 ditë burg s