999 rezultate për

zeka

Ish-deputeti tregon planin për vrasjen e gazetarit, Milaim Zeka Ish-deputeti Gani Geci ka treguar një plan për të cilën ka dëgjuar për vrasjen e gazetarit Milaim Zeka. Ka thënë se plan
"Specialja do kryejë arrestime edhe në Shqipëri", Zeka bën paralajmërimin e fortë (VIDEO) Arrestimi dhe dërgimi në Hagë i Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit dhe Rexhep Selimit do të pasohet dhe nga a
Melaim Zeka: Shqiptarët më parë ndërrojnë gruan sesa partinë “Nuk ka analist që mund të parashikojë se çfarë mund të ndodhë në zgjedhjet në Kosovë apo në Shqipëri. Qytetarët shqipfo
Deputeti shqiptar dhe avokati shahen live në emision: O ma hongsh ti mu... (VIDEO) Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Milaim Zeka kanë lëshuar fyerje e ofendime karrshi njëri-tjetrit drejtëpërsëdrejti në em
Vrau me çekiç dhe copëtoi trupin e bashkëjetuesit, jepet dënimi për Albert Zekajn Gjykata e Fierit ka dhënë dënimin me bùrg përjetë për Albert Zekajn, i cili u gjet fajtor për vrasjen e bashkëjetuesit t
Zeka: Besoj se që nesër FSHF-ja mund t’u rikthejë tifozëve transmetimin e ndeshjeve Sot u luajt Partizani-Luftëtari, ndeshje e cila u transmetua vetëm në faqen zyrtare të Federatës Shqiptare të Futbollit
Para se të vetëvarej me çarçaf, telefonoi bashkëshorten: Detaje nga tragjedia në burgun e Fierit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në burgun e Fierit, ku Bilbil Zekaj, 51 vjeç i dha fund jetës duke u vetë
Milaim Zeka: Jam krenar që e kam dashur Enver Hoxhën! Gazetari kosovar Milaim Zeka ka kujtuar në studion e emisionit “Provokacija” episodin e tre dekadave më parë kur i dhuro
Milaim Zeka jep paralajmërimin e frikshëm për prishjen e koalicionit Milaim Zeka i ftuar në emisionin “zona e debatit” ka folur rreth shkarkimit të Ministrit të Punëve të Brendshme. Zeka
Vodhi ndihmat e tërmetit, jepet vendimi për efektivin e policisë Gjykata e Apelit Tiranë ka caktuar masën e detyrimit për paraqitje ndaj shefit të rendit pranë komisariatit të Rinasit,
Burri shef policie ndërsa gruaja pedagoge, kush është çifti i bashkëshortëve që vodhi ndihmat (FOTO LAJM) Pas katastrofës së tërmetit, nj tjetër problem i madh është mos menaxhimi i mirë i ndihmave të dërguara nga mbarë bota.
Kush është çifti që vodhi ndihmat e tërmetit, dalin përgjimet Altin Zekaj, shef i seksionit të Rendit pranë komisariatit të Rinasit dhe gruaja e tij Valbona Zekaj, pedagoge tek Akade
Si i vidhte ndihmat për të prekurit nga tërmeti shefi i policisë në Rinas: I mora për policët Makutëria e disa personave në momente fatkeqësie kalon çdo limit të etjes për të vjedhur apo përlarë çdo gjë të mundshme
"Kosova i ka femrat më të gjata se Shqipëria", Einxhel i kthen përgjigjen epike politikanit (VIDEO) Politikani Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin "Pressing" në ABC Neës, aty ku ka lëshuar disa batuta dhe thumbime, po
Konfirmohet në detyrë prokurori i Apelit në Vlorë Gjykata e Apelit në Vlorë ka konfirmuar sot në detyrë gjyqtarin Kleanth Zeka. Trupa Gjykuese e përbërë nga Etleda Çif
"Luajtën si të ishin bërë synet", batuta të shumta në "Pressing" Milaim Zeka, politikani i njohur shqiptar nga Kosova, është i ftuar special në emisionin “Pressing” në ABC News. “P
Ishte kapiten te Serbia, Arton Zeka i bashkohet Kosovës (FOTO LAJM) Dje kapiten te Serbia, sot bashkohet me Përfaqësuesen e Kosovës Deri dje ishte kapiten te Serbia, ndërsa sot ai është
Ish- e fejuara e Seldit bëhët nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Seldi Qalliu dhe ish-e fejuara e tij, Dafina Zeka, ishin së bashku prej 5 vitesh, mirëpo fejesa e tyr
Vdes tragjikisht në Gjermani 26-vjeçari nga Kosova Një 26-vjecar ka ndërruar jetë pas një aksidenti trafiku që ka ndodhur në shtetin gjerman. Mësohet se bëhet fjalë për
Zeka hap parti, ky është emri dhe personat që do të jenë në të Deputeti i Grupit Parlamentar të NISMA Socialdemokrate, Milaim Zeka me 29 qershor do të prezantoj subjektin më të ri pol