999 rezultate për

zefi

Ish-nusja e Jozefina Topallit le pas të shkuarën, Eva Murati në një lidhje të re? (FOTO LAJM) Eva Murati, një ndër moderatoret më të përfolura në shoëbiz është treguar mjaft e rezervuar përsa i përket jetës private
Vajza e Jozefina Topallit u bë nënë për herë të parë, ndjekësit zbulojnë emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Një muaj më parë vajza e Jozefina Topallit u bë në në për herë të parë. Megi solli në jetë një vogëlush, të cilin gja
Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e parë (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, është bërë ditën e sotme gjyshe për herë të parë. ‘Newsbomb’ k
Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e saj të parë (FOTO LAJM) Një ëngjëll është shtuar sot në familjen e Jozefina Topallit. Vajza e saj, Megi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.
Jozefina Topalli: Rama dhe Basha kanë marrëveshje të fshehtë bashkë Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirm
Vajza e Jozefina Topallit shtatzanë, kush është bashkëshorti (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, Megi ka nisur një marrëdhënie të re, të cilën duket se e ka bërë serioze dhe partnerin e saj
Pas bashkëjetesës, vjen lajmi i ëmbël, vajza e Jozefina Topallit është shtatzënë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, Megi ka nisur një marrëdhënie të re, të cilën duket se e ka bërë serioze dhe partnerin e saj
Vajza e Jozefina Topallit në një lidhje të re, publikohen fotot e saj me partnerin (FOTO LAJM) Vajza e Jozefina Topallit, Megi ka nisur prej kohësh një marrëdhënie tjetër romantike dhe vetëm tani u bënë publike disa
Nuk e ndal as prokuroria zvicerane, Loredana Zefi së shpejti në Kosovë Reperja Loredana Zefi ka publikuar datat e koncerteve që do të performojë këtë verë. Edhe pse ajo është akuzuar për z
1 vit pas ndarjes me djalin e Jozefina Topallit, reagon Eva Murati (FOTO LAJM) Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, nisën të dukeshin nëpër media si çift diku rreth 2013-ës, kur filluan
Jozefina Topalli "shfryn" ndaj Bashës: I dhe Edi Ramës çdo gjë Ish-kryetarja e Kuvenbdit Jozefina Topalli përmes një statusi në Facebook ka sulmuar kryedemokratin Lulzim Basha të cili
Prokuroria zviceriane bllokon të gjitha llogaritë bankare të Loredana Zefit Gjykata e Kantonit të Luzernit ka treguar se zyra e Prokurorit Publik ia ka bllokuar të gjitha llogaritë bankare, këngët
Jozefina Topalli: Një demokrat nuk djeg as mandate as shkolla Pas diehjes së shkollës në Shkodër ku ishin ccuar paraprakisht materiale të cilat do të shërbenin në datën e zgjedhjeve
"S’ishte femra që më çmendte"/ Rrëfimi i fortë i Mustafa Nanos për Jozefina Topallin Analisti i njohur shqiptar, Mustafa Nano, ka bërë një shkrim të rrallë për ish-kryeparlamentaren Jozefina Topalli, në të
Loredana ende vazhdon të bëjë bujë në Zvicër, pyetet edhe një ministër kosovar Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka gjatë qëndrimit të tij në Zvicër ka dhënë dy intervistave për mediumet zv
I dënuar 73 herë, vëllai i Loredanës njihet edhe si boss i drogës në Zvicër Familja Zefi në Zvicër është duke u njohur si një familje “problematike” përveç reperes Loredana Zefi e cila ka zhvatur
Reagon vëllai i Loredanës: Nuk kam lidhje me "hajnitë" e saj Marrja në pyetje nga autoritetet zvicerane e reperes nga Ferizaji, Loredana Zefi, bëri bujë gjithandej në media. E pë
E GJITHË HISTORIA/ Si e mashtroi Loredana çiftin me 900 mijë franga: Mozzik, roli si juriste dhe futja e vëllait Reperja kosovare Loredana Zefi u arrestua gjatë mbrëmjes së djeshme nga policia e Lucernës me akuzën e mashtrimit ndaj n
A e paralajmëroi Loredana përmes kësaj kënge zhvatjen e çiftit zvicerjan? (VIDEO) “Sonnenbrille” është kënga të cilën Loredana Zefi e lansoi në qershor të vitit 2018, ku ende pa e nxjerrë në treg, bëri
Mediat e Zvicrës nuk i ndahen Loredanës: Komenti pas videos me para dhe luks (VIDEO) Media zviverjane "20min.ch" që i ka kushtuar një shkrim të gjatë historisë së mashtrimit për të cilën akuzohet reperja