999 rezultate për

zaniolo

Doktori i cili operoi Nicolo Zaniolon jep lajmin e trishtë Nicolò Zaniolo mund të ketë humbur tërë sezonin, madje edhe pjesëmarrjen në Europian. Sipas "Gazzetta dello Sport", ky d
Zaniolo iu nënshtrua sot operimit, del me sukses Nicolo Zaniolo i është nënshtruar sot një operacioni. Lojtari i Romës dhe kombëtares së Italisë, Nicolo Zaniolo, ka k
U dëmtua për herë të dytë, Zaniolo: I pafat, por kurrë nuk e kam menduar tërheqjen Është një nga futbollistët më të talentuar italianë dhe ka tërhequr vëmendjen e botës mbarë që kur debutoi me fanellën e
Zaniolo është poshtë psikologjikisht, kërkon të operohet nga mjeku që e shëroi Ibrahimovicin Krahasuar me dëmtimin e janarit, këtë herë gjithçka është ndryshe për Nicolò Zaniolo. Nëntë muaj më parë, ylli i Romë
E konfirmuar: Zaniolo 6 muaj pa futboll, dëmtimi është i rëndë Nicolo Zaniolo mbyll vitin, pas dëmtimit të pësuar në sfidën e djeshme që Italia fitoi kundër Holandës. Mesfushori i Rom
Pirlo i zbulon kërkesën e parë Juventusit, dëshiron yllin e Serie A Andrea Pirlo i ka bërë të ditur drejtuesve të skuadrës që dëshiron ta ketë nën urdhrat e tij, Nicolo Zaniolon e Romës.
Capello: Zaniolo ka potencial për "Topin e Artë" Fabio Capello thotë se ylli i Romës, Nicolo Zaniolo, ka potencial për t’u bërë fitues i "Topit të Artë" në të ardhmen.
Për të mos u humbur, goli fantastik i Zaniolo ndaj Spalit (VIDEO) Ylli i Romës, Nicolo Zanilo ka shënuar njërin nga golat më të mirë të këtij viti. Roma fitoi me rezultat të thellë 6-
Real Madridi "all-in" për yllin e Romës Zaniolo është rikthyer në stërvitje këtë javë te Roma, por mediet në Spanjë paralajmërojnë se 21 vjeçari së shpejti mund
Super lajm për Romën, Zaniolo kthehet në stërvitje Mesfushori krijues mbush 21 vjeç në 2 korrik dhe mund ta festojë atë me shokët e tij të skuadrës Giallorossi. Zaniolo
Roma i mbyll derën Juventusit për Zaniolon Juventus raportohet të ketë parë tashmë ofertën e parë për Nicolo Zaniolo tek refuzohet. ‘Tuttosport’ shkruan se drej
4 përforcime të mundshme, kështu do duket formacioni i frikshëm i Juventusit sezonin e ri Te Juventus kanë filluar të mendojnë për sezonin e ardhshëm dhe së fundmi kanë piketuar disa përforcime për merkaton e v
Roma detyrohet të shesë dy yjet e saj Nicolo Zaniolo dhe Lorenzo Pellegrini mund të largohen nga Roma, si pasojë e problemeve ekonomike të skuadrës. Këtë j
Solskjaer dhe Mourinho në garë për Zaniolon Manchester United dhe Tottenham synojnë transferimin e yllit të Romës, Nicolo Zaniolo, raporton Leggo. Giallorosët nu
Juventusi insiston për Zaniolon, i gatshëm të sakrifikojë Bernardeschin Kriza e madhe që ka shkaktuar COVID-19 në futboll, ka bërë që skuadrat të shohin shkëmbimin e lojtarëve si mundësi të re
"Nëse nuk vjen djali, ajde ti te Juventusi", batuta epike e tifozit bardhezi për mamanë e Zaniolos (FOTO LAJM) Francesca Costa, mamaja e Nicolo Zaniolos ka publikuar një foto me bikini nga taraca e shtëpisë së saj ku po shijon rrez
Zaniolo gëzon tifozët e Romës: Dua të bëhem ikonë e klubit Një nga talentet më të mirë në Itali dhe Europë nën gjirin e Romës momentalisht, dëshiron që të bëhet një ikonë e klubit
Zaniolo shpreh hapur dashurinë për Romën: Është gjithçka për mua Ylli i Romës, Zaniolo vazhdon të shprehë dashurinë që ka për ekipin e tij. Italiani po planifikon të qëndrojë edhe pë
Zaniolo i dëmtuar shijon romancën me aktoren italiane Mesfushori i Romës Nicolo Zaniolo është duke e marrë veten nga një dëmtim serioz, megjithatë këtë kohë pa futbollin po e
Zaniolo "shërohet" nga bukuroshja seksi (FOTO LAJM) Nicolo Zaniolo rezultoi i pafta në takim kundër Juventusit ku u dëmtua rëndë duke humbur sezonin. Talentio i Romës n