999 rezultate për

zaimina

Po rikthehet fuqishëm në muzikë, Zaimina vjen me bashkëpunim (FOTO LAJM) Pas një shkëputje prej disa vitesh, këngëtarja seksi Zaimina Vasjari i është rikthyer seriozisht muzikës. Pak javë më p
"Vajzat e babit", Zaimina publikon si asnjherë partnerin krah të bijave (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari këngëtarja dhe tashmë bisnesmenia e famshme, është nënë e një vajze 2 vjeçare, Khloe, e cila ka edhe 2 m
Vajza e bashkëshortit feston ditëlindjen, Zaimina i organizon super festën (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari këngëtarja dhe tashmë bisnesmenia e famshme, është nënë e një vajze 2 vjeçare, Khloe, e cila ka edhe 2 m
Pasi u rikthye në muzikë, Zaimina ndez rrjetin me bikini nga jahti lukzos (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë Zaimina publikoi këngën e saj "Vetes", pas shumë vitesh mungesë në tregun muzikorë. Këngëtarja
Zajmina Vasjari rikthehet në treg pas katër vitesh, publikon pamje nga klipi (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari edhe pse prej kohësh i është përkushtuar familjes dhe biznesit, por megjithatë ka vendosur të rikthehet
Me pozat joshëse, Zaimin Vasjari bën paralajmërimin e madh (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, ka lajmëruar rikthimin në muzikë pas katër vitesh. Me një pozë mjaft provokuese
Mami Zaimina super yll, e "tepron" me fotot nga bregdeti (FOTO LAJM) Ditët e fundit personazhet e njohur të ‘shoWbiz-it’ shqiptar kanë treguar se kanë nisur të pushojnë pas një periudhe të
"Më në fund", Zaimina nis pushimet dhe fotot me bikini nga jahti janë "zjarr" (FOTO LAJM) Ditët e fundit personazhet e njohur të ‘shoëbiz-it’ shqiptar kanë treguar se kanë nisur të pushojnë pas një periudhe të
Vajza e ditëlindjes, Zaimina Vasjari shfaqet super joshëse në festën speciale (FOTO LAJM) Sot është një ditë e veçantë për Zaimina Vasjarin. Ajo feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet nga njerëzit e zem
Zaimina Vasjari "tërbon" fqinjët, del me bikini në oborrin e vilës luksoze (FOTO LAJM) Ndonëse prej vitesh i ka munguar muzikës, Zaimina vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, në media, emisione e intervi
Zaimina hap sezonin veror nga super vila e saj, bën namin me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari është shfaqur mjaft tërheqëse në postimin e fundit në ‘Instagram’, ku ka treguar se
Me të brendshme të kuqe nga karantina, Zaimina "tërboi" ndjekësit (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’ gjatë këtyrëve ditëve në karantinë. E veshur me bikini të
Një karantinë romantike si e Zaiminës, kështu i kërkon puthje bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia Zaimina Vajsari gjithmonë është treguar shumë hermetike për jetën e saj private, duke preferu
"Mos u bëj shoku i burrit", e kuruar në detaj për partnerin, Zaimina u jep leksion grave (FOTO LAJM) Zaimina po kalon kohën në shtëpi me vajzën dhe partnerin e saj, por gjithashtu nuk ka lën pas as rrjetet sociale dhe vid
Zaimina publikon videon kur ishte shtatzënë, e motra i lë komentin epik (FOTO LAJM) Zaimin Vasjari ka publikuar një video nga viti 2017 kur bukuroshja ishte në pritje të vajzës së saj Khloe. "Pas në ko
Zajmina i jep shansin fansave ta shohin pa grim, kështu duket këngëtarja (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari njihet nga publiku shqiptar si një femër mjaft atraktive, e cila dikur si vetëm 16 vjeçare ishte shpallu
Zaimina Vasjari zgjedh mënyrën më epike: Si e luftoj unë koronavirusin (VIDEO) Jo vetëm shkencarët dhe mjekët po mundohen të luftojnë COVID-19. Artisëtë kanë mënyrat e tyre. E fundit që gjeti n
Fjalët më të ëmbla për të bijën, Khloe e Zaiminës bën 2 vjeç (VIDEO) Sot është dita më e veçantë për Zaiminën, pasi Khloe feston 2-vjetorin e lindjes. Mes fjalësh plot emocion dhe një video
Për t’u marrë shembull! Zaimina heq pemën e festave me vajzën e bashkëshortit (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari rreth një vit më parë përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë. Ajo
Khloe dhe mami Zajmina sjellin versionin më fantastik të "Maleficent" këtë Halloween! (FOTO LAJM) Sot data shënon 31 tetor, pikërisht ditën e “Halloween-it” kur ringjallen shpirtrat e të vdekurve. Personazhe të shum