999 rezultate për

zahos

Rama tregon telefonatën me Veliaj: Ishte merita e Zahos! Kryeministri Edi Rama teksa mori pjesë në projektin mbi rrjetëzimin e Piramidës në Tiranë doli nga konteksti politik.
E mbajti mister për shumë kohë, kjo është fytyra e Zahos së Ramës (VIDEO) Përveç politikës, kryeministri Edi Rama kalon shumë kohë me djalin e tij të vogël, Zaho. Pavarësisht se është munduar
Edi dhe Linda e fshihnin, kjo është fytyra e Zahos (VIDEO) Përveç politikës, kryeministri Edi Rama kalon shumë kohë me djalin e tij të vogël, Zaho. Pavarësisht se është mundua
Surreli si Londra, pamje magjike nga fundjava e Ramës e Zahos (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të kalojë këtë fundjavë pranverore në Surrel. Pranë banesës së tij lukzose, ai ka
As i krishterë e as mysliman, Rama zbulon besimin fetar të Zahos Djali i vogël i kryeministrit Edi Rama, Zaho, është padyshim pika më e dobët e tij. Gjatë një interviste për "L’Expr
Rama zbulon padashje sekretin më të madh të Zahos (FOTO LAJM) Kryministri Edi Rama ka postuar mbrëmjen e djeshme një fotografi në rrjetin e tij social Instagram ku ka dalë bashkë m
Edi Rama rrëfen misterin pse nuk e nxjerr fytyrën e Zahos Kryeministri Edi Rama ka treguar më në fund arsyen se pse kurrë nuke ka bërë publike fytyrën e djalit të tij të vogël Z
Gratë e Kukësit surprizojnë Ramën, ja çfarë i dhurojnë Zahos (FOTO LAJM) Në Kukës, kryeministri Edi Rama ishte ne nje takim elektoral me gra ish artizane të zonës, te cilat kishin pergatitur nj
Bashkëshortja e Ramës: Fjalët e Zahos sot më "çarmatosën" (VIDEO&FOTO) Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama ditën e sotme ka marrë pjesë në pritjen e organizuar në Pallatin e Brigadave me r
Batuta e Ramës pas marrjes së fanellës së Kombëtares: Kjo i bën Zahos (VIDEO) Kryeministri Rama nuk ka lënë pas batutat edhe sot teksa ka marrë dhuratë fanellën e Kombëtares me nr 11. Ai ka qënë i p
Për 1 Qershorin Veliaj prezanton Ramën si babain e Zahos Festa e 1 Qershorit ka prekur edhe fushatën, ndërsa Veliaj është munduar që të hedh ndonjë batutë me Ramën, duke e preza
Fotoja e parë e Zahos me motrën dhe vëllain (FOTO LAJM) Ndërsa jo më larg se dje, kryeministri Edi Rama falenderoi publikisht bashkëshorten e tij Linda, për sjelljen në jetë të