999 rezultate për

zagani

"Javës tjetër, publikime të frikshme", çfarë po paralajmëron ish-oficer Zagani Ish-oficeri i Antidrogës, Dritan Zagani ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ku ka thënë se në javën e ardhshme
Dritan Zagani sfidon gazetarët, cila është pyetja e tij për Saimir Tahirin? Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani ka reaguar së funmdi në lidhje me konferencën e paralajmëruar nga ish-ministrit
"Tahiri po blen shtëpi me tokë në periferi të Tiranës” Ish-shefi i antidrogës, Dritan Zagani ishte i pari që akuzoi Tahirin për lidhje me trafikun e drogës dhe tani ka pëefitu
Trondit Dritan Zagani: Nëse nuk do ikte nga Shqipëria, Emiljano Nuhu do ishte vrarë Ish-oficeri i policisë Dritan Zagani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, bëri një deklaratë të fortë, kur tha sonte se o
Sherr pas mesnate mes Dritan Zaganit dhe Artan Hoxhës, gazetari nxjerr fotot (FOTO LAJM) Ka vijuar deri pas mesnate debati që nisi dje me akuzat e ish-oficerit të Policisë Gjyqësore, Emiljano Nuhu se Taulant B
Biseda skandaloze mes dy policëve: S'na lejojnë t'a kapim drogën Pas aksionit të policisë së Shtetit ku u kapën 613 kg kokainë në një kamion ku po transportohej babane, ka reaguar ish-p
I pari që akuzoi Tahirin për drogë, Zagani ka një mesazh për shqiptarët (VIDEO) Në protestën e sotme të opozitës mori pjesë "virtualisht" edhe ish-oficeri Dritan Zagani. Zagani është oficeri i parë
Zagani i përgjigjet Tahirit: A të kujtohet kur më solle 20 hijena mes natës Pas intervistës së ish-ministrit Saimir Tahiri në "Top Story" ku deklaroi se familja e tij është "dhunuar dhe stresuar"
Zagani i përgjigjet akuzave të Ballës dhe tregon pse iku nga Shqipëria Pak pasi deputeti i PS, Taulan Balla publikoi sipas tij dokumentet e arrestimit për ish kreun e Antimafias në Vlorë, Dri
Balla publikon si kundërpërgjigje ndaj Bashës dokumentet e arrestimit të Dritan Zaganit Deputeti i PS-së Taulant Balla i është përgjigjur deklaratës së Lulzim bashës sse ish-kreu i antidrogës Dritan Zagani nu
E akuzoi për dekonspirim, ish-oficeri i përgjigjet ashpër Ramës Kryministri Edi Rama mbrëmë në studion e Arian Çanit u përgjigj edhe mbi akuzat e ish-oficerit Zagani ku deklaroi se ai
Zagani: Si e njihja unë oficeren me 3 fëmijë, mikeshën e Habilajve Një ditë më parë, në vijimësi të hetimeve për bandën e Habilajve, dolën në skenë edhe emra të tjerë të përfshirë në përg
Berisha flet për materialet e Babicës dhe marrëdhënien me Zaganin Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habilaj
Flet Zagani: Si e njoh unë oficeren që “fundosi” Tahirin e Habilajt Dritan Zagani është një emër shumë i dëgjuar në çështjen e Habilajve dhe ish-ministrit Saimir Tahiri. Ish-punonjësi
Zagani rrëfen se përse nuk mund të arrestohet Saimir Tahiri “Në cilëndo mënyrë që të përfundojë, e mërkura për Shqipërinë do të jetë një nga ditët më të vështira të historisë së sa
Kërcënon Zagani: Vetëm unë e çoj në burg Saimir Tahirin Ish-shefi i Antidrogës në Policinë e Vlorës, Dritan Zagani është një ndër njerëzit më të komentuar ditën e fund, kjo pë
Si Rama mbuloi gjurmët e lidhjes së krerëve të policisë me trafikantët (VIDEO) Dritan Zagani është ish-shefi i Anti-Drogës së Vlorës që hodhi për herë të parë akuza publike ndaj Saimir Tahirit dhe gr
Zagani ironizon Tahirin e Habilajt: Mos ju lëntë zoti pa kojshi! Ish-shefi i antidrogës së Fierit, Dritan Zagani me anë të një statusi në Facebook ka komentuar zhvillimet e fundit në li
Ish-shefi i policisë: "Habilajt" deshën të më fusnin thikën në mes të lokalit Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për Tahirin ka dalë jas
"Grupet kriminale i lidh gjaku", Zagani: Tahiri drekonte me ta në Vlorë Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për Tahirin ka dalë jas