999 rezultate për

yunus

Roma – Qarabag, formacionet e mundshme Roma e ka të detyruar fitoren ndaj Qarabagut, kjo pasi tri pikë do ishin qelësi për të vazhduar në fazën tjetër të Ligës
Basha pret nobelistin Yunus: Fonde për hapjen e bizneseve të reja Kryebashkiaku i Tiranës Lulzim Basha priti në një takim nobelistin Muhammad Yunus, i cili është nismëtari i revolucionit
"Ditët e Kulturës Turke" në Universitetin e Tetovës Universiteti Shtetëror i Tetovës, në bashkëpunim me Qendrën Kulturore Turke “Yunus Emre” kanë promovuar Ditët e Kulturës
USHT vizitohet nga përfaqësues të “Yunus Emre” Universiteti Shtetëror i Tetovës është vizituar ditën e sotme nga drejtues të Qendrës Kulturore “Yunus Emre”. Rektori i
Takimi me Ramën, Yunus premton mbështetje për biznesin social Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama priti sot në një takim të veçantë nobelistin për paqen Prof. Muhammad Yunus dhe e
Berisha pret nobelistin e paqes Muhammad Yunus Kryeministri Berisha priti sot në një takim nobelistin për paqen Prof. Muhammad Yunus, i cili ndodhet në Shqipëri për të
Me shifrat e Berishës nuk "flitet" për varfëri Kryeministri Berisha përshëndeti sot punimet e konferencës “Lëvizja për Biznesin Social në Shqipëri”, pjesëmarrës në të
Nobelisti në gjykatë Fituesi i çmimit Nobël në Bangladesh, Muhammad Yunus do të dëgjojë sot gjykatën, e cila do të shprehet nëse ai është shk