999 rezultate për

yulia

E zuri gjumi në tren dhe humbi prindërit, vajza bashkohet me familjen pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Pas dy dekadash të ndarë, 24-vjeçarja Yulia Gorina është ribashkuar me prindërit e saj biologjikë. Yulia, u zhduk pa lën
"Seksizëm"? Kështu e raporton Spartak Moscow dëmtimin e lojtares Ekipi rus i hokejit në akull, Spartak Moscoë ka bërë një postim të pazakontë ku raportonte dëmtimin e sulmueses së skuad
Helmimi i ish-spiunit rus, doktorët: Nuk mendonim se Sergei dhe Yulia do mbijetonin Rasti i helmimit të ish-spiunit rus Sergei Skripal dhe vajzës së tij mund të kishte përfunduar me vdekjen e tyre. Këtë e
Yulia Tymoshenko nominohet për presidente të Ukrainës Yulia Tymoshenko nominohet nga partia e saj Batkyvshchina, si kandidate për presidente të Ukrainës. Zgjedhjet e parakohs
Yulia Tymoshenko, kandidate për presidente Ish- kryeministrja Yulia Tymoshenko, do të jetë kandidate në zgjedhjet e ardhshme presidenciale. Lajmi është bërë i ditu
Ukrainë, opozita proteston për trajtim jo të mirë ndaj ish-kryeministres Deputetë të opozitës në Ukrainë kanë protestuar gjate së premtes në Parlament kundër trajtimit jo të mirë mjekësor që i
BE reagon ashpër për dënimin e Timoshenkos Bashkimi Europian shprehu shqetësimin e tij të thellë dhe lajmëroi për “ndërlikime të thella”, disa orë pasi ish-Kryemin