999 rezultate për

young

Young Zerka tregon se çfarë mendojnë prindërit e tij për Ronelën Këngëtarja e njohur Ronela Hajati dhe këngëtari Young Zerka janë shpesh në vëmendjen e medias për shkak të thashethemeve
Young Zerka flet për Ronelën: Familja ime e ka shumë qejf Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara në botën e shoëbizit shqiptar. Ajo komentohet së tepërmi edhe
Zbardhet skema, një gjerman dhe një amerikan do të luftojnë krimin ekonomik Qeveria shqiptare, me mungesa në burime, ka nënshkruar një marrëveshje me kompaninë Ernst&Young; për të marrë ndihmë në
Policët konsumuan marihuanë, kërkuan përforcime pasi nisën të kenë halucinacione Vittorio Dominelli dhe Jamie Young nga Toronto e Kanadasë janë suspenduar nga puna, pasi konsumuan marihuanë gjatë orari
Dy shqiptarë fitojnë Kupën e Zvicrës me Zurich Kupën e Zvicrës për këtë sezon e ka fituar Zurichu, që në ndeshjen finalen ka mundur Young Boysin me rezultat 2:1. Pë
Super Ajeti, shënon dy gola në fitoren e Baselit ndaj Young Boys (VIDEO) Sulmuesi nga Kosova, Albian Ajeti ka vazhduar shkëlqimin në futbollin zviceran, ku ka qenë i jashtëzakonshëm për Baselin
Aktorja e njohur zbulon këngën që Young Zerka i dedikoi Mbesa e Inis dhe Ingrid Gjonit, Ana Lika, njihet si një personazh pa komplekse dhe që shpesh bën batuta. Një këngë m
Young Boys fitoi titullin, Baseli urim thumbues: Mbajeni me kujdes, se do ta fitojmë ne vitin tjetër (FOTO LAJM) Skuadra zvicerane e Young Boys, festoi në fundjavë fitimin e titullit kampion, teksa mposhti Luzernin me rezultatin 2-1.
Young Boys thyen dominimin e Xhakës pas 8 vitesh, feston titullin kampion pas 33 sezonesh (VIDEO) Skuadra zvicerane e qytetit Bern, Young Boys më në fund ka ndalur dominimin e Baselit në Zvicër, që kishte tetë vite rad
Ermir Lenjani në formacionin e javës në kampionatin zvicerian Mbrojtësi i majtë i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, po vazhdon të shkëlqejë në Superligën zvicerane. Futbollisti
E pyesin për lidhjen me Ronelën, Young Zerka e pranon Është përfolur lart e poshtë se dy këngëtarët, Ronela Hajati dhe Young Zerka, janë në një lidhje prej shumë kohësh. K
Lirohet nga burgu trashëgimtari i Samsung Një gjykatë Apeli në Korenë e Jugut pezulloi sot një dënim me burg ndaj trashëgimtarit miliarder të kompanisë “Samsung E
Ronela Hajati pranon më në fund lidhjen me Young Zerkën! (FOTO LAJM) Është përfolur lart e poshtë se dy këngëtarët, Ronela Hajati dhe Young Zerka, janë në një lidhje prej shumë kohësh, por
2 milionë “Diamanta” për Ronelën dhe Young Zerkën Dyshja Ronela Hajati dhe Young Zerka dy javë më parë kanë publikuar projektin e tyre të ri me titull "Diamanta". Këng
Ronela Hajati dhe Young Zerka me këngë të re Dyshja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë qenë shumë aktiv gjatë këtij viti. Si shumë pr
Young Zerka paralajmëron këngën e re (FOTO LAJM) Një artist shumë i pëlqyer nga publiku është Young Zerka. Ai nuk publikon shumë shpesh projekte muzikore, por çdonjëri
Ronela Hajati konfirmon martesën Këngëtarja Ronela Hajati ka qënë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko Kush Luan”. Siç dihet tashmë ky është
Young Zerka rivalizon Noizyn për Rihannën (FOTO LAJM) Kemi parë shumë komente nga shqiptarët që i kanë bërë Rihanna’s, kryesisht në rrjetin social Instagram. Shumica prej
Skënderbeu mposhtet në sekondat e fundit të ndeshjes, dhe e mbyll renditjen në vendin e fundit (VIDEO) Skënderbeu ka humbur 2-1 nga Young Boys në Europa League, në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në këtë kompeticion
Young Boys shënon gol në sekondat e fundit (VIDEO) Young Boys ka shënuar në sekondat e fundit të ndeshjes për të fituar ndaj Skënderbeut Goli është shënuar nga Assale n