999 rezultate për

ymer

Ymeri fajëson Vuçiçin për rrahjen e deputetit të Kosovës Deputeti i partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, ka reaguar pas sulmit që i është bërë sot deputetit të Kuvendit të Koso
Kapet 1 kg zhivë helmuese në Elbasan, për çfarë do përdorej Ymer P. nga Elbasani është arrestuar nga uniformat blu, pasi i është gjendur në posedim 1 kg zhivë, e cila është në shke
Basha nxjerr emrat: Rama e dy ish-ministra blenë vota në Dibër Për herë të parë nga Dibra, lideri i opozitës zbuloi emrat e “Dosjes 184”. Sipas tij janë përgjuar në blerje votash
Basha dibranëve: Nuk jeni pula të Edi Ramës dhe Ymer Lalës, derdhuni në Tiranë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon turin e takimeve me qytetarët në qytete të ndryshme të vendit, ndërsa
"Prandaj jam beqare..." balerina e njohur tregon pse ia mbath nga burrat Isida Mollaymeri tregoi në një intervistë televizive se të gjithë partnerët që ka pasur kanë qenë xhelozë. E ftuar në
Ymeri: Ka momente që e ndjej se Albin Kurti duhet të jetë kryeministër Rrugët e tyre politike i kanë ndarë në mënyrën më të keqe të mundshme. Megjithatë duket se të ikurit nga Lëvizja Vetëven
Mbrojtësi francez rinovon për 6 sezone kontratën me Manchester City Pas 13 muajsh me fanellën e Manchester Cityt, mbrojtësi francez Aymeric Laporte ka bindur të gjithë me performancën e ti
PSD: Vuçiç është si Millosheviçi Nënkryetari dhe deputeti i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri ka shkruar se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po vazhd
City kalon në epërsi ndaj Evertonit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Evertonit në "Goodison Park". Ai që ka shënuar është mbrojtësi, Aymeric L
Flet mjeku nga Prizreni: Ma kërkoi babai i pacientes të flas ashpër Ditën e djeshme Indeksonline ka raportuar për gjuhën e rëndë që mjeku nga Spitali i Prizrenit kishte përdorur ndaj paci
Boll më! Deputetja e LDK reagon ndaj mjekut në Prizren Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besa Gaxherri ka reaguar pas publikimit të lajmit të një mjeku nga Prizreni
Reme Lala përplaset me Bashën: Sa herë e ke takuar babain tim Deputetja e PDIU-së, Reme Lala, ka pasur një përplasje me kreun e opozitës, Lulzim Basha. Ajo i është përgjigjur edh
Prokuroria zbarkon në Belgjikë për të zbardhur paratë e pista të Toyota Yaris Sekuestrimi i 3.4 milion euro në “Toyota Yaris” në portin e Durrësit, në muajin mars 2018, ka bërë që Prokuroria e Krime
Luftëtari befason Partizanin (VIDEO) Luftëtari e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë teksa ka barazuar gjithcka në minutën e 55 me antë të Ymerajt, i cili mpos
Visar Ymeri jep detaje të reja për punën si kamerier Nënkryetari i PSD-së, Visar Ymeri ka qenë i ftuar RTV Dukagjini, ku ka folur për familjen, politikën, të kaluarën e shum
Ymeri i drejtohet Kurtit: Po vajton si kukuvajkë Ish-udhëheqësi i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, po konsideron se Albin Kurtit dhe Isa Mustafës po u mungon legjitimiteti ku
Pozoi nudo, balerina shqiptare tregon çfarë i tha mami Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një po
Përballja Luftëtari-Flamurtari, një "lëmsh" mbiemrash Maldin dhe Sokol Ymeraj, Alesio dhe Erald Hyseni, Oltion Rrapa në fushë dhe Arinaldo Rrapa në stol. Mes tyre edhe Do
Inatçinjtë e Vetëvendosjes, nuk i shkuan ish-kryetarit të tyre në fatkeqësi Lëvizja Vetëvendosje e ka injoruar varrimin e babait të Visar Ymerit. Asnjë prej drejtuesve të lartë të partisë nuk mori
Liburn Aliu përplaset në kuvend me Visar Ymerin Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu ka kundërshtuar rezolutën e PSD-së për dialogun me Serbinë. Ai tha se d