999 rezultate për

ylli

Habit Ylli Manjani: Fajin për mos hapjen e negociatave e ka Meta! Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, shprehet se politika në tërësi dhe kryeministri Rama në veçanti, kanë bërë çmos
PSG-ja nuk heq dorë nga ylli i Milanit, gati oferta Nga Franca mbërrin përditësimi më i fundit në lidhje me të ardhmen e mundshme të portierit të Milan, Gianluigi Donnarumm
Ish-ylli i Tottenham: Maguire është amator Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se k
Një tjetër futbollist shqiptar te Fenerbahçe, Vedat Muriqit i bashkohet ylli i Kosovës te gjiganti turk Stafi teknik i Fenerbahçes ndoqi ndeshjen mes Kosovës dhe Malit të Zi ku "Dardanët" triumfuan me rezultat 2:0, derisa në
2 yje bashkë, gjejeni me kë po bashkëpunon Ylli Limani (VIDEO) Pas shumë bashkëpunimeve të suksesshme me këngëtarë të njohur shqiptarë, Ylli Limani është sërish gati të na thyejë zemr
PSG-ja bën ofertë tunduese për yllin e Milanit Pas largimit të Genaro Gattusos nga stoli, për Lukas Paquetan ka ndryshuar e gjithë panorama te Milani, aq sa me Marco G
"PO-ja më e rëndësishme në jetën time", ylli i City-t propozon të dashurën në stadium Ukraina ka bërë një super fazë eleminatoresh për 'EURO 2020', ku arriti kualifikim në ndeshjen përballë Portugalisë së C
Ylli Bayern Munchen mund të kthehet në 'Anfiled' Rikthimi i Philippe Coutinhos në Liverpool është ende i mundur, sipas gazetës spanjolle AS. Mesfushori sulmues i Braz
Ylli i Realit: Në vitin 2014 isha afër transferimit te gjigandët e Seria A Mesfushori Brazilian i Real Madrid, Casemiro, së fundmi ka zbuluar se ka qenë shumë pranë transferim tek Interi në vitin
ZYRTARE: Ylli i Malit të Zi mungon përballë Kosovës Përveq që Kosova ka lojtar mjaftë kualitativ, Mali i zi në ndeshjen e sotme do ta ketë edhe një problem tjetër. Atyre
Ylli i Liverpool i siguron fitoren Holandës (VIDEO) Holanda ka marrë pikët e plota në udhëtim te Bjellorusia, duke triumfuar 1-2. Holanda ka vazhduar sigurt rrugën drejt
Mungon Messi, lojtarët e Argjentinës 'kacafyten' për penalltinë (VIDEO) Një situatë jo e mirë ka ndodhur sot gjatë ndeshjes miqësore, Argjentinë – Ekuador. Pas një penalltie të dhënë në fav
Juventusi gati ti rinovojë kontratën yllit të skuadrës Me ndryshimin e trajnerit, roli në skuadër për futbollistin e juventusit, Juan Cuadrado, ka ndryshuar. Nga mesfushorë kr
Goditet Barcelona, do t’i mungojë ylli i sulmit në El Clasico Barcelona nuk do të ketë Ousmane Dembelen për El Clasicon e 26 tetorit. Sulmuesi francez është dënuar me dy ndeshjepë
Pas këtij propozimi në mes të pyllit, fshihet një histori ndryshe Një fotograf amerikan ka shkrepur foton perfekte në çastin perfekt. Gjatë kohës që bashkë me shokët e tij po vizitonin n
U nda nga jeta në moshën 23-vjeçare, skuadra ku ylli i ri mori jetë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Argjentinë, ku një futbollist ka humbur jetën. Ezequiel Esperon, futbollist i Argje
Arsenalin e nderon ylli i mbrojtjes, merr 3 pikë të arta (VIDEO) Arsenalit i ka mjaftuar një gol me kokë i shënuar nga David Luiz për të marrë 3 pikë të arta në Premier League në ndeshj
Viti 2019 është i Milot Rashicës, Werder Bremen publikon statistikat e yllit kosovar Milot Rashica është rikthyer nga lëndimi në mënyrën më të mirë të mundshme. Ylli nga Kosova realizoi në ndeshjen e pa
Dëmtohet ylli i Real Madrid, rrezikon "El Clasico-n" kuadra e Real Madrid fitojë ditën e djeshme ndaj Granadas me rezultatin 4-2. Mirëpo pas asaj fitoreje madrilenët kanë
I riu merr peng 13-vjeçaren, momenti i shkëmbimit të zjarrit me policinë (VIDEO) Dalin pamjet e aksionit te policise, ne ndjekje te pengmarresit te nje vajze 13-vjecare, qe e kishte marre ate me dhune