999 rezultate për

yjet

Mikëpritja e Kosovës, dy yjet e Anglisë kanë disa fjalë speciale (FOTO LAJM) Ben Chilwell së bashku me Harry Meguire janë larguar me përshtypjet më të mira nga Kosova. Tifozët dardanë i ofruan l
Franca me yjet zbarkon në "Air Albania Stadium" (VIDEO) Lojtarët dhe stafi teknik i Francës ka zbarkuar në stadiumin "Air Albania". Pak minuta pasi nga stadiumi "Air Albania
Revolucion te Milani, 2 yjet e skuadrës largohen në janar Milani është duke zhvilluar një nga sezonet më të keq në të gjithë historinë. Të gjendur në këtë situatë, drejtuesit
Puna, shëndeti dhe dashuria, çfarë rezervojnë yjet për të lindurit e çdo shenje Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, e shtunë 9 nëntor 2019. Dashi Hëna në shenjën tuaj do të b
Dalin pamjet e plota: Si i shpëtuan grabitjes yjet e Arsenalit (VIDEO) Policia metropolitane e Londrës ka publikuar pamjet e reja nga tentim grabitja e dy yjeve të Arsenalit, Sead Kolasinac d
Historia e panjohur e zhigolosë më të famshëm në botë, shkonte me yjet e Hollivudit (FOTO LAJM) Scotty Bowers ka ndërruar jetë në moshën 96-vjeçare. Për shumë njerëz, ky emër nuk thotë gjë. Por, ai ka qenë zhig
Horoskopi 2 nëntor 2019, shikoni se çfarë thonë yjet për ju Dashi Mund të keni në mendje disa projekte për të cilat doni të punoni sot. Mendja juaj është shumë e shkathët dhe e
Horoskopi 30 tetor 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Mundohuni që të shikoni përpara, të përvishni mëngët edhe pse mund t’iu duket e vështirë për shkak të shumë gjë
Juventusi po vëzhgon dy yjet e Tottenham Drejtues të Juventus ishin të pranishëm në sfidën e kësaj fundjave të luajtur në "Anfield Road" mes Liverpool e Tottenha
Slavia Praga – Barcelona, formacionet zyrtare: Yjet në fushë për katalanasit Barcelona është mysafir i Slavia Pragës në ndeshjen tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Formacionet zyr
1.5 hektarë kanabis në pyjet spanjolle, kapet grupi i katër shqiptarëve Autoritetet spanjolle kanë arrestuar një grup shqiptarësh të akuzuar se kultivuan një sasi rekord kanabisi në zonën e Se
Horoskopi 22 tetor 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Kjo ditë do të sjellë rikuperim të ndjeshëm për të lindurit e kësaj shenje, duke qenë më e mirë në raport me ato që keni
Historia e panjohur e zhigolosë më të famshëm në botë, shkonte me yjet e Hollivudit (FOTO LAJM) Scotty Bowers ka ndërruar jetë në moshën 96-vjeçare. Për shumë njerëz, ky emër nuk thotë gjë. Por, ai ka qenë zhig
Pamje që tregojnë qart ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM) Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç. Por nuk jan
Ronaldo lë prapa familjen Kardashian dhe yjet e futbollit, bëhet mbret i 'Instagramit' Rrjetet sociale janë shndërruar në një mundësi e artë fitimi për njerëzit më të famshëm në botë. Nga një studim i fun
De Gea fantastik, turpëron dy yjet e Spanjës (VIDEO) Spanja po vazhdon stërvitjet para ndeshjes së të martës kundër Suedisë. Një moment interesant ka ndodhur me David de
Bjellorusi-Holandë, formacionet zyrtare: 'Tulipanët' me yjet në fushë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bjellorusisë dhe Holandës. Holanda e nis këtë ndeshje me dyshen e t
Dy yjet e Realit kanë shkuar në stërvitje edhe në ditën e pushimit (VIDEO) E kishin pushim këtë të hëne, por James Rodríguez dhe Courtois janë parë në Valdebebas mëngjesin e së hënës. Real Mad
Nga Xhaka te Hederson, njihuni me yjet më të nënvlerësuar në Premier League Futbolli është një lojë mendimesh, ku ju mund ta vlerësoni një lojtar shumë, ndërsa shoku juaj më i mirë mund të mendojë
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Dashuria: Mundohuni të mos e humbni busullën tuaj, nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç mendoni. Mos u dorëzoni. P