999 rezultate për

yemeksepeti

Biznesmeni shet kompaninë, dhuron 237 mijë dollarë për çdo punonjës Biznesmeni turk Nevzat Aydin ka shitur kompaninë e tij dhe çdo punonjësi i ka dhuruar nga 237 mijë dollarë. Aydin e ka h