999 rezultate për

yase

Qëllohet për vdekje me armë, ndërron jetë në moshën 26-vjeçare reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi Lil Yase është qëlluar për vdekje së fundmi, ndërkohë që ende nuk dihen arsyet e sulmit dhe investigimet po vazhd
“Yasemin” apelon për të ndihmuar një fëmijë (FOTO LAJM) "Yasemin" përpos faktit që është një aktore e talentuar dhe një nënë shembullore, ajo njihet edhe për shpirtin luftarak.
"Yasemin", mes familjes dhe filmit (FOTO LAJM) "Yasemin" të cilën e kemi parë së fundmi në serialin "Shtëpiake të Dëshpëruara", nuk i kushton vëmëndje të madhe vetëm k