999 rezultate për

xperia

Përdoruesit e Sony Xperia X dhe X Compact marrin lajmin e mirë Një përditësim ka filluar të smartphonët Sony Xperia X dhe X Compact. Përditësimi i fundit është versioni i Android nga
Sony plotëson kërkesat e fansave në një smartphone të vetëm Sony Xperia L1 vjen me një çmim të volitshëm, ai është telefoni më i fundit i ardhur. Sigurisht ai nuk është më i mirë s
Del në tregun kanadez Sony Xperia XA1 Ka dalë në tregun kanadez Sony Xperia XA1. Ky smartfon është aktualisht i aksesueshëm përmes operatorit mobil Videotr
Sony vjen me konceptin e ri për telefonat Smart (FOTO & VIDEO) Sony Xperia Edge është modeli më i ri i kompanisë Sony i cili po kërkon të krijojë treg në industrinë e smartphonëve.
"Sony" planifikon të hedhë në treg 5 modele të reja Xperia Kompania “Sony” është duke u përgatitur për gjeneratën e dytë të telefonave të zgjuar 4K. Margaritari i telefonave ce
Del në shitje Sony Xperia XZ Telefoni i ri Sony Xperia XZ, doli në shitje në Britani të Madhe, ky telefon ka një ekran prej 13 centimetrash, kamerën
Sony prezanton zyrtarisht Xperia E5 (FOTO LAJM) Sony zyrtarizon telefonin më të ri që pritet të nxjerrë në treg Xperia E5. Xperia E5 ka ekran 5-inç me procesor Mediate
Sony Xperia C6 Ultra me ekran 6 inç (VIDEO) Së funmdi në internet po qarkullojnë pamjet më të reja të smartfonit Sony Xperia C6 Ultra. Xperia C6 Ultra do të jetë
Prezantohet Sony Xperia Z5 Premium me ngjyrë rozë Sony së fundmi ka zbuluar versionin përfundimtar të modelit rozë të Xperia Z5 Premium. Telefoni vjen tre muaj pas zbulim
Xperia PP10 telefoni i ri nga Sony (FOTO LAJM) Sony sjell një smartfon të ri të njohur me emrin Xperia PP10. Fotografitë janë publikuar te llogaria e famshme @evleaks
Xperia Z5 dhe Z5 Compact dalin në shitje (FOTO LAJM) Sony ka gati modelet e tij më të rinj Xperia Z5 dhe Z5 Compact. Xperia Z5 dhe Z5 Compact vijnë me ekranin prej 5.2 inç
Xperia Z6 modeli më i ri nga Sony (FOTO LAJM) Sony po punon për të sjellë në treg modelin më të ri Xperia Z6, i cili pritet të lanccohet në fillim të vitit 2016. P
Sony Xperia Z6 me dizajn të ri (FOTO LAJM) Që prej prezantimit të Xperia Z e deri te Sony Xperia Z5, telefonat inteligjentë të Sony nuk kanë pasur dizajn dhe speci
Sony procesorë për pajisjet e veta Xperia Sony ka vendosur që të krijojë procesorët e vet për t’i përdorur tek telefonat dhe tabletët Xperia, dhe të shkëputet nga
Sony prezanton Xperia Z Compact (FOTO LAJM) Sony sjell modelin e ri Xperia Z Compact, i cili krahasuar me smartphone-ët e tjerë Android, është më këndore dhe më i a
Ja sa kushton Sony Xperia Z5 (FOTO LAJM) Sony ka nxjerrë në treg modelin e tij më të fundit. Porositë e paa kanë nisur në Hong Kong dhe Singapor tashmë mund të b
Sony ka gati Xperia Z5 Ultra (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një javë nga prezantimi i telefonave më të rinj të linjes Xperia nga Sony, por duket se kompania ka gati
Telefonat më të mirë të javës (FOTO LAJM) Gjatë panairit më të fundit IFA 2015, të zhvilluar në Berlin është bërë prezantimi i shumë telefonave të rinj. Këtë vit
Sony zyrtarizon Xperia Z5 dhe Z5 Compac Sony prezanton modele të tjera të linjës Z5, përkatësisht Xperia Z5, Xperia Z5 Premium dhe Xperia Z5 Compact. Këto janë
Sony Xperia Z5 prezantohet së shpejti (FOTO LAJM) Sony pritet që gjatë panairit të IFA-së muajin e ardhshëm, të prezantojë modelin e ri Sony Xperia Z5. Sony Xperia Z5