999 rezultate për

xing

Elvana Gjata dhe Aurela Hoxha bëjnë "xing" me veshjen, kujt i rri më bukur? (FOTO LAJM) Dy nga vajzat më të hijshme të ekrani shqiptar kanë zgjedhur të njëstën veshje. Të parës ja pamë Elvanës e cila para
Kina i hap sfidë Turqisë, drejt përfundimit ndërtimi i aeroportit më të madh në botë (VIDEO) Një sfidë e hapur ndaj Turqisë dhe presidentit Rexhep Taip Erdogan i cili "bekoi" ndërtimin e Aeroportit të Stambollit,
Dështoi në Itali, Kejvina Kthella rikthehet në "Xing"?! (VIDEO) Kejvina Kthella e njohur ndryshe si velina karizmatike e "xing-ut" mesa duket do të rrikthehet këtë të shtunë sërisht në
Belinda sikletos Muharremin: Je i keq në krevat Velina e “Xing me Ermalin”, Belinda kishte përgatitur një pyetje shumë të sikletshme për mbretin e muzikës tallava, Muha
Ermal Mamaqi braktis Tv Klan? Vitin e kaluar i diskutua një lëvizje e mundshme e emisionit "Opinion", të Blendi Fevziut nga Tv Klan, në Top Channel.
Moderatorja e quan futbollistin e Kosovës "idiot" Njërës nga moderatoret e njohura të sportit, Qëndresa Krelani, i ka ndodhur një e papritur në emision. E ftuar në emi
Belinda e "Xing me Ermalin" shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM) Velina e cila zëvendësoi Kejvinën , në emisionin "Xing me Ermalin", ka mbërritur në Kanë. Belinda është një vajzë te
Bukuroshja që zëvendësoi Kejvinën tek Ermali, tregon si e fitoi punën Belinda Dragoti u bë muajin e kaluar velina më e re e emisionit “Xing me Ermalin”, pas konkurimit me mbi 300 vajza të tj
Kjo është skarifica që bën Getoari për mjekrën që çdo vajzë ja ka fiksim (VIDEO) I ftuar në emisionin e humorit "Xing me Ermalin" do të jetë reperi i njohur Getoar Selimi. Pas 4 vitesh mungesë në sken
Pse mungoi Elvana Gjata në “Xing me Ermalin”? (VIDEO) Përveçse në muzikë, këngëtarja Elvana Gjata duket se po rezulton mjaft e suksesshme edhe si aktore. Ajo është shfaqur në
Kejvina fillon “turin” pasi la Xingun, fotot e reja të bëjnë me dhimbje koke (FOTO LAJM) Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin Belinda Dragotit. Por nga
Kush është velina e re e "Xing me Ermalin" (VIDEO) Pas largimit të Kejvina Kthellës , “Xing me Ermalin” mbeti pa velinë. Por pas dy javësh audicione dhe aplikimeve të shum
I zuri vendin, Kejvina habit me veprimin ndaj Belindës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djehsme në "Xing me Ermalin", u prezantua velina më e re e emisionit e cila zëvendëson Kejvinën. Velina e re
Zëvendëson Kejvinën, kush është super bukuroshja e re e Xingut (FOTO & VIDEO) Largimi i Kejvinës nga “Xing me Ermalin” ka qenë një nga lajmet më të komentuara të ditëve të fundit. Pas largimit t
Iku nga Xingu por jo nga Instagrami, Kejvina tërbon fansat (FOTO LAJM) Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër dalj
"Do ndjek ëndrrat në Itali", Kejvina ia plas të qarit në Xing Dy ditë më parë "Xing.al" bëri të ditur se velina bukuroshe e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella do të largohet nga emis
Iku nga Xing pas sherrit me Ermalin, si u bë e famshme Kejvina? Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër dalj
Kejvina braktis emisionin mes sezonit, zbulohet konflikti me Ermal Mamaqin Kejvina Kthella u bë pjesë e “Xing me Ermalin” në vitin 2017 dhe dalja e saj e parë në këtë emision bëri bujë të madhe p
Guardiola: Ky është një muaj i vështirë Pep Guardiola, beson se lojtarët e skuadrës së tij janë të gatshëm e muajit shkurt, të cilin spanjolli e vlerëson si një
“Jep mend me 5-vjeçare”, Ndocaj përballet live me Noizyn Muajin e kaluar Noizy tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një postim në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve të m