999 rezultate për

xhulio

Si gjendje lufte, dalin pamjet e vrasjes së dy të rinjve në Lushnjë (VIDEO) Publikohet video e momentit të vrasjeve të Zamir Latifit dhe Jurgen Hoxhës, ngjarje ndodhi në 11 tetor të vitit të kalua
U kthye për t'i shuar familjen, si rivali i Bares i zbrazi kallashin mbi nipin Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen në Lushnje ku humbën jetën dy të rinj. Autori kryesor i ngjarjes, Laert Haxhi
Nipi i Bares po mbrohet nga policia- kronologjia e ngjares që tronditi Lushnjën Policia ka shpallur në kërkim për masakrën e Lushnjës me dy të vrarë e dy të tjerë të plagosur shtetasit Laert Haxhiu dh
Reagojnë familjarët e Aldo Bares: S’kemi lidhje me ngjarjen Pas shoqërimit të Xhulio Shkurtit, nipit të Aldo Bares nga policia në lidhje me vrasjen e dy të rinjve dje, kanë reaguar
DETAJET/ Sfiduan Policinë, ja si u kapën të aksidentuar 3 trafikantët Policia e Shtetit ka dhënë detaje për arrestimin e tre të rinjve në Shkodër të cilët u kapën dje me 8.5 kg kanabis.
Atentati në Lushnjë/ Njëri nga të plagosurit nipi i Aldo Bares 21-vjeçri, Xhulio Shkurti u dërgua në spitalin e Lushnjës i plagosur me armë zjarri, bashkë me shokun e tij, Sajmo Xheli