999 rezultate për

xhonson

Vuajti 44 vite burg, 69-vjeçari befasohet nga teknologjia moderne (FOTO LAJM) Otis Johnson u lirua kohët e fundit nga burgu pasi ishte mbyllur për 44 vjet. Ai ishte 25 vjeç kur u dënua dhe 69 vj
Hyn 18-vjeç në burg si vrasës, del në 57 si i pafajshëm (FOTO LAJM) Një afro-amerikan në SHBA, Riki Xhonson ka hyrë në burg në moshën 18-vjeçare pasi është akuzuar për vrasje dhe ka dalë n
Britaniku i vdekur në Shkup ishte drejtor i "Xhonson Meti" Britaniku 58-vjeçar, Kolin Xhefri, që ka vdekur dje nga sëmundja e Ebolës ishte drejtor i "Xhenson Meti". Ai ka pasu
Nobeli për Paqen, nominohen 231 personalitete Ish-presidenti amerikan Bill Clinton, ish-kancelari gjerman Helmut Kol dhe 229 personalitete të tjerë bëjnë pjesë në lis