999 rezultate për

xhoni

Ky është 23-vjeçari që zbrazi pistoletën ndaj të riut se i ngacmuan të dashurën Një 23 vjeçar që ishte në kërkim nga policia është arrestuar në flagrancë pasi është raportuar nga qytetarët. Albert Gjo
Itali, shqiptarët menaxhonin sheshet për shitjen e kokainës, 4 në pranga Policia italiane në Xhenova ka arrestuar 4 shqiptarë për trafik të narkotikëve të llojit kokainë. Arrestimet janë pje
Rama poston "meme" komike në 'Instagram', ironizon opozitën (FOTO LAJM) Kreu i qeverisë, Edi Rama, sikundër edhe disa herë të tjera, ka zgjedhur që një foto të bërë "meme" nga faqja "Bryli Bro
Rrëfehet grabitësi që goditi kambistin me levë: Kishim borxhe Ka pranuar të rrëfehet njëri prej autorëve të grabitjes së kambistit Agron Shira paraditen e së premtes 29 mars 2019.
Periudha më stresuese, si të menaxhoni gjithçka rreth festave Presioni festiv me të vërtetë fillon të rritet që nga fillimi i dhjetorit. Të afërmit fillojnë vizitat, dhe ekziston një
Nuk ka befasi, Skënderbeu mposht minimalisht Kukësin Skënderbeu ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme kundër Kukësit me rezultatin 1-0, ndeshje e vlefshme për Katego
Mos harxhoni energji me këto hile të zgjuara Patjetër duhet të dini që kur aparatet nuk janë të shkyçura nga energjia elektrike shpenzojnë akoma 24% energji. Shumic
Gjendet zgjidhja, mos harxhoni para për ekranin e thyer të celularit (FOTO LAJM) Ekranët e telefonave po bëhen gjithnjë edhe më të shtrenjtë me avancimin e teknologjisë. Nisur nga kjo, thyerja apo
Mos harxhoni më para tek dentisti, ja si ti pastroni vetë dhëmbët tuaj Një problem i zakonshëm në ditët e sotme janë pllakëzat në dhëmbë që mund të çojnë në probleme periodontiti nëse nuk tra
Këshilla se si t’i menaxhoni ënjtjet gjatë shtatzënisë, sidomos gjatë natës Ënjtja gjatë shtatëzanisë është mjaft e zakonshme, duke ndikuar rreth 75% të të gjitha grave shtatzëna. Ënjtjet norm
10 blerjet më të "çmendura" në Premier League këtë merkato (FOTO LAJM) Klubet angleze shpenzuan miliona paund këtë merkato ku u përforcuan aq sa kishin mundësi dhe mos të harxhonin shumë para
Ofronin seks online, kush janë prindërit e dy fëmijëve që menaxhonin rrjetin Vetëm pak ditë më parë policia vuri në pranga 7 vajza ndër to edhe tutoren e një zyre ku ofrohej seks online. Polici
12 këshilla si të harxhoni më pak karburant me makinat tuaja (FOTO LAJM) Të gjithë ankohemi për çmimet e larta të baftës dhe benzinës por meqë nuk arrijmë dot të ulim çmimet e tyre atëherë ësht
Mos harxhoni më lekë! Përgatisni vetë krem kundër diellit me 3 përbërës që i keni në shtëpi (FOTO LAJM) Ju kërkoj ndjesë të gjitha mamave që besojnë në fuqitë magjike të vajit të ullirit. Aq shumë çudibërës ju duket ky v
Disti, Ilo, Xhoni dhe Sergio, njihuni me"bosët" shqiptarë të kokainës Policia italiane ka shkatërruar një tjetër rast të trafikut të drogës teksa ka vënë në pranga edhe 4 shtetas shqiptarë.
Rexhepi-priftërinjëve kundër gjuhës shqipe: A do e rrokë Xhoni pushkën? Së fundmi, në protestat kundër gjuhës shqipe në Maqedoni, i janë bashkuar edhe priftërinjtë, gjë e cila ka bërë që Bashk
Ëndrra amerikane, ja si mund të siguroni një vizë Tashmë është me e lehtë për të marrë vizën amerikane. Nëse do të aplikoni për një vizë turistike për në Amerikë, nuk ken
Sherr me plumba dhe grushta në mes të Tiranës Një 21 vjeçar është arrestuar nga policia, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Burime nga policia e Tiranës bëjn
Shqiptarët në Spanjë grabisnin shtëpi dhe lekët i harxhonin për prostituta Agjentët e Policisë Kombëtare në Valencia kanë shkatërruar një grup grabitësish shqiptarë të specializuar në vjedhjet e
"Protestuesi" i kërkon Prokurorisë të mbyllet: Na harxhoni lekët kot (FOTO-VIDEO) Nje grup te rinjsh, te mbledhur ne nje grupim te quajtur "Protestuesi" kane protestuar sot para Prokurorise se Përgjiths