999 rezultate për

xhon

Kërkon të xhonglojë telefonin, shikoni çfarë i ndodh djaloshit (VIDEO) Çudirat që bëjnë njerëzit nuk kanë fund dhe çudia e rradhës vjen nga Hollanda. Nëqoftëse të gjithë njerëzit xhonglojn
Boris Johnson humb shumicën në parlament Deputeti i konservatorëve britanikë, Philip Lee, ka shkuar me partinë e Demokratëve Liberalë, teksa kryeministri Boris X
Ky është 23-vjeçari që zbrazi pistoletën ndaj të riut se i ngacmuan të dashurën Një 23 vjeçar që ishte në kërkim nga policia është arrestuar në flagrancë pasi është raportuar nga qytetarët. Albert Gjo
Itali, shqiptarët menaxhonin sheshet për shitjen e kokainës, 4 në pranga Policia italiane në Xhenova ka arrestuar 4 shqiptarë për trafik të narkotikëve të llojit kokainë. Arrestimet janë pje
Rama poston "meme" komike në 'Instagram', ironizon opozitën (FOTO LAJM) Kreu i qeverisë, Edi Rama, sikundër edhe disa herë të tjera, ka zgjedhur që një foto të bërë "meme" nga faqja "Bryli Bro
Nga bari dhish u bë president i Amerikës Lindon B. Xhonson u rrit në Teksas, dhe pati një edukim shumë modest. Ai u rrit në një fermë të vogël me prindërit dhe 4
Shqiptarët paguajnë 160 milion euro për rruget, qeveria harxhon më pak: Po të tjerat ku shkojnë? Shqiptarët paguajnë taksa direkte për rrugët gjatë një viti fiskal më shumë se sa qeveria shpenzon për mirëmbajtjen dhe
Mos e beso po deshe! Gjykata Kushtetuese harxhon 60 mijë euro për tre makina (FOTO LAJM) Gjykata Kushtetuese e Republikës së Kosovës ditë më parë ka finalizuar kontratën e radhës për këtë vit. Blerja e tri vet
Qeveria harxhon 120 mijë euro për arkivole Zyra e kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj ka finalizuar kontratën e radhës për këtë vit. Bazuar në këtë blerje
Menaxhon energjinë e 1 800 ndërtesave në Zvicër, njihni shqiptarin që na bën krenar Bashkim Dyla sot është inxhinier i energjisë shumë i respektuar në Bazel të Zvicrës. Ai ka ardhur me një rrëfim interesa
"Djali punonte në Greqi, gruaja i harxhonte lekët me dashnorin!" Një përballje e fortë është duke ndodhur në emisionin "Dua të të bëj të lumtur", ku djali ka sjellë prindërit duke i kër
Sinani flet pa doreza: Rrogën ia dorëzoj gruas Sinan Hoxha që kur u martua me Andrra Destanin, duket se ngjall shumë më shumë vëmendjen e mediave. I ftuar në "Piter
Rrëfehet grabitësi që goditi kambistin me levë: Kishim borxhe Ka pranuar të rrëfehet njëri prej autorëve të grabitjes së kambistit Agron Shira paraditen e së premtes 29 mars 2019.
Zyra e Haradinajt harxhon 92 mijë euro nga xhepat e qytetarëve për mallra Zyra e kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj ditë më parë ka kurorëzuar kontratën e radhës. Bazuar në kontratën p
Pak para mbarimit të mandatit Ivanov harxhon 20 mijë euro për luks Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë (LSDM) nëpërmjet një njoftimi dërguar në media thotë se presidenti, Gjorge Ivanov në
Tërbohen britanikët, Meghan harxhon 500 mijë dollarë për një udhëtim Meghan Markle arriti në Neë York City të premten në mbrëmje për një udhëtim të fshehtë për të vizituar mikeshat e saj.
Historia interesante, fiton 10 milionë euro në llotari por i harxhon të gjitha (FOTO LAJM) Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që m
Skënderbeu barazon rezultatin kundër Kastriotit (VIDEO) Skënderbeu ka barazuar rezultatin ndaj Kastriotit. Është afrikani Oto Xhon i cili ndëshkoi vendasit në minutën e 82.
Facebook nxjerr sekretet e liderëve të Kosovës, ja kush i menaxhon faqet e tyre Përdorimi i rrjeteve sociale është mjaft i popullarizuar në Kosovë, sidomos në fusha specifike si biznesi, showbizi apo
Njihuni me komandantin që nuk harxhon paret e qytetarëve për avokat në Speciale (FOTO LAJM) Ismet Tara është emri i fundit i ftuar nga Gjykata Speciale. Ish-komandant Hoxha në luftën e UÇK-së ka folur rreth ftesë