999 rezultate për

xhoda

A do t'a linte artin dhe t'i futej politikës? Përgjigjet Flor Binaj Aktori Florian Binaj vazhdimisht ka qenë aktiv në jetën e tij profesionale, ku jemi mësuar ta shikojmë prej vitesh në em
E zëvëndësoi Xhoda, zbulohet arsyeja e largimit të Rezit nga "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
"Kam fëmijën 4 vjeç", Luana Vjollca habit me deklaratën para kamerave (FOTO LAJM) Nisi dhe mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan”. Luana Vjollca si gjithmonë në çdo drejtim programi duket shumë sexy. P
Luana zëvëndëson kapitenin, "Shiko kush luan" sonte me një personazh të ri (VIDEO) Puntata e sotme e “Shiko Kush Luan”, veç të ftuarve të rinj do të na njohë edhe me kapitenin e ri të skuadrës blu… Rezar
U puth me Arjolën në mes të emisionit, Xhoda tregon si reagoi e shoqja (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela, ishte së fundmi i ftuar në emisionin "Glamour". Ai ka bërë një rrëfim si për jetë
Xhoda tregon sa u pagua për rolin e tij në "I Love Tropoja"! Ermal Mamaqi e cilësoi si një prej aktorëve më të mirë që shpesh herë kishin përputhje mendimesh në lidhje me realizimin
"Enca është paguar më shumë", akoma pa dalë filmi, plas sherri mes Xhodës dhe Ermalit (VIDEO) Këngëtarja e njohur Enca dhe aktori i humorit Irgen Çela janë dy ndër personazhet që luajnë në filmin shumë të përfolur
Plasi sherri? Xhoda e akuzoi për kopjim, reagon Delinda Disha (FOTO LAJM) I ftuar së fundmi në ‘Shiko kush luan’ ishte dhe aktori i humorit Irgen Çela. Gjatë emisionit aktori i’u përgjigj dhe
E imagjinoni dot Xhodën si Enca? Aktori e imiton në mënyër perfekte (FOTO LAJM) Prej disa javësh moderatori i njohur, Ermal Mamaqi, pas suksesit së filmit të parë "2 Gisht Mjaltë", ka filluar xhirimet
Largimi nga Portokallia, Xhoda: Ofertat janë joshëse Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Irgen Çela i njohur si Xhoda, është një nga artistët që preferon të qëndroj