999 rezultate për

xhoana

Luks i shfrenuar, Xhoana Nano lëviz me "Maserati" e shofer mes Tiranës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij vazhdojnë të ngjallin interes tek shqiptarët. Pavarësisht "zhduk
15 vite më parë, zbulohet foto nga dasma e dytë e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Pavarësisht largimit nga politika, Fatos Nano mbetet një ndër figurat më të rëndësishme në vend. Në galerinë më sipë
Fatos dhe Xhoana Nano kapen “mat” rrugës për në jug (FOTO LAJM) Ish-kryeministri i Shqipërisë, Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij, Xhoana Nano, janë fotografuar këtë verë sërish në ven
Përcillet për në banesën e fundit i riu nga Tetova që humbi jetën në bregdetin e Vlorës Heroi Benjamin Ferati që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është p
Vranë gjyshen për florinjtë, 23 vite burg për mbesën, 20 vite për të dashurin (FOTO LAJM) Gjykata e Shkodrës ka vendosur ditën e sotme dënimin me 23 vjet burg për Xhoana Hilën, e cila bashkë me të dashurin e sa
Çifti Nano në Tiranë, Xhoana shfaqet me disa kilogramë më tepër (FOTO LAJM) Sapo lakohet emri i Fatos Nanos, edhe vëmendja është e madhe. Ai së bashku me bashkëshorten janë fotografuar më herë
"Sa të dal nga burgu do prostituoj përsëri, kam një fëmijë për të ushqyer" (VIDEO) Pikërisht në kohën kur po debatohet nëse duhet legalizuar ose jo prostitucioni në Shqipëri, janë gratë të cilët ushtrojn
Fatos Nano kapet ‘mat’ në një restorant në Tiranë (FOTO LAJM) Ndërsa u panë në korrik duke pushuar në Greqi, sërish çifti shikohet në Tiranë. Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkësh
Ja urimi special i Nanos për 25 vjetorin e PS (FOTO) Fatos Nano ka përcjell një urim për të gjithë socialistët, lidhur me 25 vjetorin e themelimit të PS. Ai ka postuar nj
Vrasja e 82-vjeçares në Shkodër, dy të pandehurit fajësojnë njëri-tjetrin Gjyqi ndaj Xhoana Hilës dhe Erando Qatipit, të cilët akuzohen për vrasjen e 82-vjeçares Angje Hila, shtyhet për të tretë
Goditet baza e shfrytëzimit të prostitucionit, tre në pranga Në kuadër të operacionit "Minorenia", Policia e Vlorës ka njoftuar goditjen e një baze kriminale që merrej me shfrytëzim
Hapet arkiva, ja fotot e dasmës së Fatos Nanos me Xhoanën (FOTO LAJM) Fatos Nano është rikthyer sërish në skenë me anë të disa fotove të vjetra, duke na kthyer pas në kujtesë. I referohemi a
Xhoana me Fatos Nanon drekojnë në periferi të Tiranës (FOTO) Ende nuk dihet nëse faqet e shumta në rrjetet sociale menaxhohen nga vetë Fatos Nano, apo janë profile fallco, por një f
Fatos Nano s’e prish terezinë, pushime me Xhoanën në Greqi Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij Xhoana gjenden këto ditë në Greqi. Ata kanë vendosur të pushojnë
32-vjeçarja që vrau gjyshen e vet ka qenë kandidate për deputete (VIDEO) Xhoana Hila, 32-vjeçarja e cila ka pranuar se së bashku me të dashurin kanë vrarë gjyshen e saj, ka qenë në listë për de
Xhoana Nano feston 40-vjetorin, darkë shumë private Supersticiozët, nga ata që do linin shokun të hidhte hapin e parë e vetë do qëndronin mbrapa në rast se do t’u dilte për
Xhoana lë Top Channel-in për Klan-in Xhoana Plaku e njohur prej të gjithëve si Xhoi, e cila është larguar nga Televizioni “Top Channel” për t’u bërë pjesë e