Lirohen nga burgu dy ish-deputetët e PS-së
999 rezultate për

xhixho

Shtatzënë për herë të dytë, deputetja shqiptare rrëfen emocionet Deputetja e LSI-së Erisa Xhixho, ka treguar për herë të parë në Ces't La Vie, se është në pritje të ëmbël. E ftuar në
Qeveria largon nga detyra e rendësishme babain e Erisa Xhixhos Qeveria ka vendosur lirimin nga detyra të Piro Xixhos, i cili prej shumë vitesh ka drejtuar Autoritetin e Komunikimeve E
"I paaftë mendërisht", Rama shkarkon nga puna babain e ish-deputetes së LSI Qeveria ka shkarkuar nga detyra Piro Xhixhon, babai i ish-deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Erisa Xhixho.
Marina Vjollca prezanton të gjitha detajet e emisionit të saj (VIDEO) Emisioni i parë i Marina Vjollcës në Tv Klan fillon transmetimin këtë të dielë. "C’est la vie" do të sjellë në një ga
Shikoni si dukej Erisa Xhixho 7 vite më parë (FOTO LAJM) Erisa xhixho e nisi rrugën e saj politike që kur ishte akoma një adoleshente dhe nuk i kishte mbushur 18 vjec. Ajo
LSI bën prapaktheu: Meta sulmoi policinë e krimit dhe jo Policinë e Shtetit Sekretarja për Marrëdheniet me Publikun, Erisa Xhixho i është përgjigjur kandidates znj. Lindita Nikolla. Në një dek
Xhixho: Siguria ushqimore sipas standardeve të BE, detyrim ndaj qytetarëve Zv. Ministrja e Integrimit Europian, Erisa Xhixho, mori pjesë në vizitën monitoruese/inspektuese në Zyrën Rajonale të Au
Erisa Xhixho bëhet me djalë Zv/Ministrja aktuale e Integrimit, Erisa Xhixho është bërë me djalë. Xhixho e ka quajtur djalin e saj Henri. Numri d
Erisa Xhixho së shpejti nënë Zëvendësministrja e Integrimit, Erisa Xhixho, është në pritje të fëmijës së saj të parë, i cili është djalë. Ajo ka vend
Xhixho: Fuqizimi ekonomik i grave, kyç për zhvillimin ekonomik të vendit Zv. Ministrja e Integrimit Evropian, Erisa Xhixho, mori pjesë në Konferencën e 28-të Ndërkombëtare për Gratë Lidere në H
Erisa Xhixho arratiset në Greqi për pushime (FOTO LAJM) Zëvendës ministrja e Integrimit, Erisa Xhixho, ka nisur tashmë pushimet. Ajo ka zgjedhur Greqinë, për të kaluar disa
Si bënte dikur Erisa Xhixho fushatë për Lulzim Bashën (VIDEO) Sot në media kemi parë Erisa Xhixhon, e cila ka kërkuar votën e qytetarëve të Tiranës për Erion Veliajn dhe për LSI-në.
Xhixho: Të rinjtë potenciali më i madh për procesin e integrimit Zv. Ministrja e Integrimit Evropian, znj. Erisa Xhixho mori pjesë në konferencën e organizuar në kuadër të hartimit të
Erisa Xhixho i jep fund beqarisë, në dasmë edhe Ilir Meta (FOTO LAJM) Në një ceremoni të thjeshtë buzë detit, zëvendësministrja e Integrimit Erisa Xhixho i ka dhënë fund beqarisë duke lidhur
Pas 7 vitesh lidhje, Erisa Xhixho e LSI do martohet në 11 shtator Erisa Xhixho dhe Enea Nuredini, do ti japin fund beqarisë këtë muaj, për të lidhur martesë gjatë nje ceremonie romantike
Erisa Xhixho emërohet zv/ministre e Integrimit Europian Emërimi i Majlind Lazimin në krye të postit të drejtorit të ri të Postës Shqiptare ka bërë që vendin e tij si zëvendësmi
Xhixho raporton për punën e AKEP për vitin 2013 Kryetari i Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare, Pirro Xhixho, ka raportuar sot në Komisionin e Veprimtar
LSI e përkushtuar për të garantuar votën e çdo qytetari Lëvizja Socialiste për Integrim garantoi votuesit se do të mbrojë voten e tyre gjatë gjithë procesit të votimit dhe numë
Rezultatet për KDK, Erisa Xhixho zgjidhet kryetare Erisa Xhixho është zgjedhur kryetare e Komitetit Drejtues Kombëtar të Lëvizjen Socialiste për Integrim. Në njoftimin e K
Zgjidhet pasuesi i Erisa Xhixhos në LRI Endrit Braimllari do të jetë kreu i ri i Lëvizjes Rinore për Integrim, duke zëvëndësuar në detyrë Erisa Xhixhon. Braimll