999 rezultate për

xhixhi

Mirabelli kritikon tifozët për sjelljen ndaj Xhixhit: Të ishte siç thoni do kishe ikur Gianluigi Donnarumma ka rinovuar kontratën e tij me klubin në korrik, duke ju përkushtuar klubit Rossoner deri në vitin
Bebe Rexha i habit të gjithë, "Xhixhile " në Los Angelos (VIDEO) Padyshim që Bebe është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme. Ajo tashmë është e njohur botërisht p
Performanca ndaj Italisë tregoi se Buffon duhet ti lirojë vendin Donnarummas Humbja ndaj Span jës, por ende jo matematika, detyron Italinë të planifikojë fitore në ndeshjet e mbetura dhe “play-off”
Komentuesi e kritikon per takimet elektorale, Rama: Më bëj 10 vota për PS Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook një video gjatë takimeve që po zhvillon me qytetarët si pjesë e fushatës
Trafikanti shqiptar "çmend" policinë italiane, kapet me sasi të madhe droge Një 32-shqiptar, i dënuar me tre vite dhe dhjetë muaj e 24 ditë burg për posedim të gati një kg drogë dhe kartëmonedha f