999 rezultate për

xhisiela

E quajti kur*ë, Xhisiela Maloku mesazh të koduar Redjan Rrajës Xhisiela Maloku, e njohur publikisht si ish-e dashura e Rexhep Rrajës, djalit të deputetit të PS-së, Rrahman Rraja, ka p
Nga eliminimi i Elton Çiços te "Xhisiela", ngjarjet e bujshme ku është përfshirë "i forti i Sukthit" Redjan Rraja Redjan Rraja është shtetasi i arrestuar si i dyshuar për përfshirje në atentatin e Shkozetit, ngjarje e ndodhur më 1 nën
Dhuratë një 'Mercedes' luksoz, Xhisiela Maloku shfaqet sërish (FOTO LAJM) Prej kohësh Xhisiela Maloku është kthyer një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë. Ajo njihet si ish e dash
Xhisiela Maloku merr pjesë në votime, kujt ja dha votën? (FOTO LAJM) Ish e dashura e djalit të deputetit socialist Rrahman Rrajës, Xhisiela Maloku ka votuar për zgjedhjet lokale. Edhe p
Shfaqet Xhisela, pretendon për deklarata të habitshme (FOTO LAJM) "A të merr malli për mua". Ky postim në rrjetet sociale e ka rikthyer Xhisiela Malokun, ish- të dashurën e djalit të dep
Dosja "Xhisiela", çfarë kërkoi Rexhep Rraja para gjykatës Gjykata e Krujës ka nisur procesin për gjykimin e dosjes "Xhisiela", ku djali i deputetit socialist, Rrahman Rrajës, Rex
Dosja "Xhisiela" shkon në gjykatë, Rexhepi bën lëvizjen e papritur Për dosjen e njohur "Xhisiela", është marrë një vendim ditën e sotme ku është vendosur që të shkojë për gjykim. Nga
“Kush janë ata t’ju q* robt”, si u revoltuat Xhisiela? Përgjimi i plotë Sw fundmi wshtw zbardhur biseda e plotw e pwrgjimeve ambjentale nw prokurorinw e Krujws, mes Rexhep Rrajws dhe Xhisiela
Edi Rama, në fytyrën dhe gojën e Xhisielës Nga Bledian KOKA Ajo quhet Xhisiela Maloku, është 25 vjeçe dhe prej një muaji është personazhi kryesor i betejës poli
U solidarizuat me Xhisielën? Kjo video do t'ju bëjë të pendoheni (VIDEO) Xhisiela Maloku, vajza që ngriti shtetin në këmbë me akuzat e saj fillimisht për përdhunim dhe torturë nga djalit i depu
“Xhisiela syzet 400 euro, unë me rroba të dhuruara", gazetarja bën pyetjen që na shqetëson të gjithë Xhisiela Maloku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik për shkak të luksit që ajo po jeton. Disa ditë më
U lanë vetëm në Prokurori, çfarë tha Rexhepi përballë Xhisiela Malokut Së fundmi janë zbardhur përgjimet ambjentale midis Rexhep Rrajës dhe Xhisiela Malokut, te cilët u lanë vetëm në Prokuror
Puthje plot pasion, kjo është fotoja e Rexhepit dhe Xhisielës pasi dalin nga hoteli (FOTO LAJM) Ka dalë fotoja e shkëputur nga kamerat e sigurisë ku është fiksuar momenti i daljes nga një hotel në Fushë-Krujë i Xhisi
E gjitha në Adidas, Xhisiela shkon e veshur "trendy" para Gjykatës (FOTO LAJM) Gjykata e Apelit pas kërkesës për lirim nga Rexhep Rraja, ka vendosur që të mos e marrë parasysh kërkesën e tij dhe ta l
Xhisiela "kërcënon" mediat para Gjykatës: Do t’ju padis për shpifje! Pasi ish i dashuri i saj Rexhep Rraja u la sërish në burg, me vendimin e Gjykatës së Apelit, Xhisiela Maloku ishte e pra
Rexhepi në burg, Xhisiela e mbështet para gjykatës Ditën e sotme Gjykatën e Apelit në Tiranë ka marrë vendimin për Rexhep Rrajën, duke e lënë në "arrest me burg". Po
Rexhep Rraja mbetet në burg, avokati thotë se të rinjtë digjen sot për qejf me cigare Djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhepi mbetur në burg sërish sot me vendim të gjykatës së Apelit në Tiranë edhe pse ki
U katandis me paterica, Rrahman Rraja tregon arsyen Deputeti i PS, Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës së paditur nga Xhisiela Maloku për dhunë është parë duke ecur mbi pa
Çfarë i ka ndodhur? Deputeti i PS, Rrahman Rraja katandiset mbi paterica (FOTO LAJM) Deputeti i PS, Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës së paditur nga Xhisiela Maloku për dhunë është parë duke ecur mbi pa
Makinë 8000 euro dhe jetë luksoze, reagon me tërbim Xhisiela (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur u shfaq para kamerave me një makinë të viteve të fundit dhë aksesorë