999 rezultate për

xhirimet

"Un Capitano", nisin xhirimet për dokumentarin e Francesco Tottit illimisht u mendua si një serial televiziv mbi Francesco Totti-n, por autobiografia "Un Capitano" do të bëhet një film d
Dokumentar për legjendën e Romës, nisin xhirimet me Francesko Tottin Fillimisht u mendua si një serial televiziv mbi Francesco Tottin, por autobiografia "Un Capitano" do të bëhet një film d
Loredana mbledh "ushtaret" pas konferencës (VIDEO) Loredana ka filluar xhirimet për videoklipin e saj në Prishtinë. Pak orë pas mbajtjes së konferencës për media me Moz
Zhduken xhirimet e arratisjes së Gruevskit Prokurori Shtetëror Publik, Lubomir Jovevski sot deklaroi se organet kompetente legjislative nuk i paraqitën në prokuror
Këngëtarja shqiptare tregon çastin e sikletshëm: M'u zbërthyen rrobat para vëllait Këngëtarja e njohur e hitit "Sa duhemi", Alida Duka, ishte e ftuar së fundmi në "InTV", ku ka rrëfyer se teksa po merret
Nuk është larguar, Marina nis xhirimet në Tv Klan Me të filluar sezoni i ri televiziv, Marina Vjollca ishte një nga moderatoret më të komentuara mbi faktin se me çfarë em
Klea Huta braktis xhirimet në Amerikë, niset me urgjencë drejt Tiranës Pak ditë më parë u zbulua se moderatorja Klea Huta do të prezantojë një nga emisionet më të rinj në “Top Channel”, i cil
Luana Vjollca nis xhirimet për “Xing me Ermalin” (FOTO LAJM) Krahas rivalitetit që kanë patur moderatorët Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca janë miq sëbashku. Para disa ditësh Ermal
Aktori i njohur dështon në serialin e ri, mbyllen xhirimet Aktori super i njohur turk në Ballkan, Kenan Imirzalioglu, i njohur në rolin e Ezel-it, të telenovelës me të njëjtin emë
Fansi i nxjerr sekretin Luanës: Po ti ku e di? Ka kaluar kohë që nga mbarimi i sezonit të suksesshëm të Shiko Kush Luan dhe mesa duket Luana do të rikthehet fuqishëm.
Ajsi Xhaxhaj e lidhur me regjisorin Drilon Hoxha? Pak javë më parë, aktorja Ajsi Xhaxhaj befasoi miqtë me një foto ku shfaqej duke shkëmbyer puthje në natyrë me regjisori
Harrojini fustanet, Kejvina shpërthen këmishën në mes të qytetit (VIDEO) Kejvina Kthella është vënë disa herë në qendër të vëmendjes, e kjo në më të shumtat e rasteve, për shkak të formave të s
Dashuria që nisi në xhirimet e serialit, Sarpi dhe komisarja Sema bashkë (FOTO) Të infiltruarit” është një nga serialet më të ndjekura në Turqi, i cili është transmetuar dhe në Shqipëri. Në xhirimet e
Stresi po vjen me një projekt të ri (FOTO LAJM) Përmes një fotoje të hedhur në Instagram, ai ka treguar se po vjen me projektin e ri muzikor. Bëhet fjalë për reperi
Portali serb: Kamerat kanë regjistruar atentatorin e Ivanoviqit Portali serb “Kurir” sot shkruan se gjatë shikimit të regjistrimeve nëpër kamera është parë sulmuesi i liderit të serbëv
Leonora e mahnitshme në xhirimet e programeve festive (FOTO LAJM) Njëra nga këngëtaret që sipas pamjeve të para do të na mahnisë me pamjen e saj është Leonora Jakupi. Me një fustan të
Transmetohet rrëfimi i Princeshë Dianas që Britania kishte refuzuar ta shihte deri më tani Pak ditë para 20-vjetorit të vdekjes së Lady Dianës, “Channel 4” transmetoi imazhet e Princeshës së Uellsit, të cilat Br
Shilegov premton se askush nuk do të amnistohet për trazirat në Kuvend Maqedonia nuk do të jetë shtet juridik derisa në tërësi nuk ndriçohet sulmi i organizuar në Kuvend, theksojnë nga LSDM d
Filmi për Michael Jacson, ja si duket interpretuesi i tij (FOTO LAJM) Ka nisur puna për realizimin e filmit mbi legjendën e muzikës Pop Michael Jacson. Këngëtari i famshëm ishte unik në s
Ermal Mamaqi “viziton” Ceken e Beratit në spital, një dialog i çuditshëm ndodh mes tyre (VIDEO) Siç është tradita edhe këtë vit televizonet po përgatitën për spektaklin e fundivit. Po ashtu edhe Ermal Mamaqi po zh