999 rezultate për

xhinset

Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim këtë dimër (FOTO LAJM) Siç mund ta keni vënë re, epokës së xhinseve të ngushta, i ka ardhur fundi. Zyrtarisht, në sezonin e ri, s'do t'ju d
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim këtë dimër (FOTO LAJM) Siç mund ta keni vënë re, epokës së xhinseve të ngushta, i ka ardhur fundi. Zyrtarisht, në sezonin e ri, s'do t'ju d
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Probleme pas karantine: Ç'të bëni kur xhinset ju rrinë të ngushta? Pas periudhës së karantinës një prej “problemeve” që po hasim janë kilogramët e tepërt. Askujt nuk i pëlqen kur xhinset
Pas karantine xhinset e ngushta nuk "pranohen" më, si ti zëvëndësoni (FOTO LAJM) Asgjë nuk zgjat përgjithmonë dhe kjo vlen sidomos kur bëhet fjalë për modën. Një prej trendeve që po shohim të zhduket n
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Disa mënyra si të kombinoni xhinset me bluza këtë dimër (FOTO LAJM) Xhinset janë ndoshta veshja më e preferuar e vajzave. Janë të rehatshme, praktike dhe të kombinueshme me çdo veshje tjet
Përse xhinset duhen futur në frigorifer Xhinset janë në garderobën e kujdo prej nesh. Pothuajse është gati e pamundur të gjesh një njeri që nuk ka në garderobën
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Gabimi që bëni kur vishni xhinse të ngushta Xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja, paralajmërojnë doktorët. Mediat ndërkombëtare
Si të veshësh këtë vjeshtë të gjitha xhinset e zeza që ke në dollap (FOTO LAJM) Xhinset e zeza nuk dalin kurrë nga moda. Ato janë shoqëruesi më i mirë më përditshmëri apo edhe në raste të veçanta. Mja
"Xhinset e gjyshit", trendi më i fuqishëm i vjeshtës që po veshin vajzat e modës (FOTO LAJM) Gjyshërit tanë e dinë mjaft mirë se çfarë po ndodh këto kohë në departamentin e stilit dhe të trendeve. Në fund të fundi
Mësoni njëherë e mirë sa shpesh duhet t'i lani xhinset Ndodh që të pyesim veten nëse po i lajmë xhinset më shpesh nga sa duhet dhe a e dëmton kjo gjë materialin e tyre. Në fak
Të lodhur nga xhinsi klasik? 5 opsionet e reja janë gjithçka që ju duhet këtë sezon (FOTO LAJM) Jeni lodhur nga modeli klasik i xhinseve? Keni në gardërobë edhe një palë të tjera skinny dhe një palë në stilin ‘mom je
Xhinse "skinny" këtë vjeshtë, kombinime perfekte për t’u veshur me stil (FOTO LAJM) Një prej modeleve të preferuara të të gjithëve, xhinset e ngushta janë rikthyer këtë vjeshtë, madje është trendy më domi