999 rezultate për

xhinse

E çuditshme, por e vërtetë: Taktika që ju shpëton nga larja e xhinseve Lavatriçja është e pashmangshme por ka njerëz si Ceo i Levi’s Chip Bergh i cili si duket ka vendosur tju bëjë jetën më t
Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim këtë dimër (FOTO LAJM) Siç mund ta keni vënë re, epokës së xhinseve të ngushta, i ka ardhur fundi. Zyrtarisht, në sezonin e ri, s'do t'ju d
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim këtë dimër (FOTO LAJM) Siç mund ta keni vënë re, epokës së xhinseve të ngushta, i ka ardhur fundi. Zyrtarisht, në sezonin e ri, s'do t'ju d
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Probleme pas karantine: Ç'të bëni kur xhinset ju rrinë të ngushta? Pas periudhës së karantinës një prej “problemeve” që po hasim janë kilogramët e tepërt. Askujt nuk i pëlqen kur xhinset
Hyn në lojë një tjetër modë, ajo e xhinseve anti-covid Prodhuesit shqiptarë të veshjeve kanë përshtatur linjat e tyre sipas kërkesave të reja të imponuara nga partnerët ndërko
Pas karantine xhinset e ngushta nuk "pranohen" më, si ti zëvëndësoni (FOTO LAJM) Asgjë nuk zgjat përgjithmonë dhe kjo vlen sidomos kur bëhet fjalë për modën. Një prej trendeve që po shohim të zhduket n
Këpucët më të përshtatshme për çdo model xhinsesh (FOTO LAJM) Të gjitha kanë nga një palë xhinse… ose 15, nëse themi të vërtetën. Por me daljen e modeleve të reja, ndonjëherë bëhet e
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Disa mënyra si të kombinoni xhinset me bluza këtë dimër (FOTO LAJM) Xhinset janë ndoshta veshja më e preferuar e vajzave. Janë të rehatshme, praktike dhe të kombinueshme me çdo veshje tjet
Larg kollareve dhe me flokët e thinjur, kështu duket sot Ylli Pango (FOTO LAJM) Ish-ministri i dikurshëm i Kulturës, Ylli Pango mund të themi se është "harruar". Pas skandalit, Pango ndoqi disa pro
Përse xhinset duhen futur në frigorifer Xhinset janë në garderobën e kujdo prej nesh. Pothuajse është gati e pamundur të gjesh një njeri që nuk ka në garderobën
Këpucët më të përshtatshme për çdo model xhinsesh (FOTO LAJM) Të gjitha kanë nga një palë xhinse… ose 15, nëse themi të vërtetën. Por me daljen e modeleve të reja, ndonjëherë bëhet e
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Përplasja me Gjuzin, Ruçi: Ku shkon i veshur me xhinse Deputeti konservator Kujtim Gjuzi në seancën e sotme plenare është paraqitur me një veshje jo fort të përshtatshme për p
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj