999 rezultate për

xhevahir

Pothuajse zyrtare, Milani transferon xhevahirin e Serie A Sandro Tonali do të vishet kuq e zi në sezonin e ardhshëm. Milani ka arritur marrëveshje me Brescian për transferimin
Zjarr ndaj RENEA-s, zbulohen emrat e personave që ka vrarë Xhevahir Jonuzaj Xhevahir Jonuzaj është personi që u arrestua pak ditë më parë gjatë një aksioni të RENEA-s ku pati edhe shkëmbim zjarri
Qëlloi me breshëri ndaj RENEA-s, si u kap i rrezikshmi i Vlorës Janë zbardhur detaje të reja nga arrestimi i të rrezikshmit të Vlorës Xhevahir Jonuzi. Jonuzi ditën e sotme u përpla
"Një xhevahir i vërtetë", Aleksander Ceferin i mahnitur nga "Arena Kombëare" Shqipëria do të përballet ditën e diel ndaj Francës, në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Europianit. Ky do të jetë n
I grabiti 60 mijë euro familjes italiane , "shërbyesja e pabesë" në pranga Është arrestuar një ‘shërbyese e pabesë’, mes tre të arrestuarve për grabitjen e vilës që ndodhi më 4 maj të këtij viti
Plagosja në Laprakë, shkon në 4 numri i të arrestuarve Mbrëmjen e djeshme janë vënë në pranga dy vëllezërit Seferi të cilët kanë plagosur 4 persona në Laprakë në 2017. Ndërkoh
Aktori i njohur injoron keq Bleonën dhe Çiljetën I ftuar në “Xing me Ermalin”, aktori shumë i dashur për publikun shqiptar, Xhevahir Zeneli i ka argëtuar të gjithë me hi
Nxori shtëpinë në shitje, Agron Llakaj i bën të papriturën Xhevahir Zenelit Dy aktorët shumë të dashur për publikun shqiptar, Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli përveçse kolegë të të njëjtit profesi
"Të eksiton", aktori i njohur nuk përmbahet kur sheh Kejvinën Aktori shumë i dashur për publikun, Xhevahir Zeneli i ka bërë të gjithë të qeshin me historitë e tij, humorin e batutat
Rama publikon pamje nga "Arena Kombëtare": Xhevahiri që po merr formë (VIDEO) Edi Rama, ka postuar ditën e sotme disa video në Instagram, ku shihet stadiumi “Arena Kombëtare”, ku punimet vijojnë der
PSG tenton të nënshkruajë me “xhevahirin” e Realit Skuadra e Paris Saint Germain çalon shumë në repartin e mesit të fushës dhe drejtuesit e klubit francez kërkojnë që ta p
Misteret e familjes mbretërore, çdo xhevahir ka një histori të mahnitshme (FOTO LAJM) Jeta e Familjes Mbretërore është gjithmonë plot me mistere. Dhe shpesh, bizhuteritë luajnë rolin kryesor në to. Për sh
Veliaj: Do kemi një tjetër xhevahir në Tiranë, i bindur se do të triumfojë arsyeja Pas sheshit Skënderbej dhe Pazarit të ri, Tirana do të ketë një tjetër xhevahir që quhet Teatri i ri Kombëtar. Kjo ësht
200 policë blindojnë gjykatën e Shkodrës ku do të merret vendimi për kuksianët (VIDEO) Ditën e sotme rreth orës 11:00 do të jepet vendimi në Gjykatën e Apelit në Shkodër në lidhje me 11 kuksianët e arrestuar
Kuksinët e burgosur nuk heqin dorë, kërkojnë lirinë në gjykatën e Apelit Kuksianët e lënë në burg për protestën në Rrugën e Kombit kanë apeluar vendimin e Gjykatës së Kukësit e cila i la në mas
Qytetarët në aksion, ndizet sërish protesta në Kukës Protesta ka nisur tashmë edhe në Kukës, ku një grup qytetarësh janë mbledhur sërish përballë Komisariatit të Policisë du
Një kuksian u mor për leckash nga shtëpia, del pa këpucë në gjykatë Një nga protestuesit e Kukësit e arrestuar ka dalë në sallën e gjyqit pa këpucë. Sipas deputetes Caka, Xhevahir Here
Barcelona kthen vëmendjen nga Interi, gati t'ua rrëmbejë xhevahirin e tyre Barcelona me shumë gjasa do të humbasë sezonin e ardhshëm Samuel Umtitin dhe si pasojë katalanasit janë vënë në ndjekje
Juventus dhe Milani kërkojnë xhevahirin e Realit Milan dhe Juventus janë futur në për të riun e Real Madridit, Dani Ceballos, që po kërkohet nga shumë klube. Sipas ga
Misteret e familjes mbretërore, çdo xhevahir ka një histori të mahnitshme (FOTO LAJM) Jeta e Familjes Mbretërore është gjithmonë plot me mistere. Dhe shpesh, bizhuteritë luajnë rolin kryesor në to. Për sh