999 rezultate për

xhesika

Brenda shtëpisë moderne të Xhesika Berberit në New York (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe Xhesika Berberi jeton prej kohësh në New York. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan me nd
Gjeni një shoqe si Xhesika Berberi, dhurata speciale që bëri për bebushin e Afërditës (FOTOL AJM) Çifti i njohur, Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl do të bëhen së shpejti prindër për herë të pare. Mirëpo që tani çifti k
Xhesika Ndoj mami e rreptë: Nuk e lejoj të lyej buzët, vajza kurrë hapat e mi (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj është një nga personazhet që publiku ka gjithmonë interes dhe që godet me deklaratat e saj. Këngëtarja n
E kritikuan për veshjen, këngëtarja nuk mban më: Shihemi në gjyq! (FOTO LAJM) Xhesika Polo është vendosur në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të veshjes së saj në Festivalin e Këngës. Këngëta
Fustani e nxorri "zbuluar" në Festival, Xhesika Polo: Mendje të sëmura (FOTO LAJM) Fustani i Xhesika Polos në gjysmëfinalen e "Festivalit të Këngës" ka marrë shumë vëmendjen. Në portale u shkruajt se kën
Fustani transparent "tradhton" serish Xhesika Polon, bëhet virale në rrjet (FOTO LAJM) Përveç këngës dhe performancës LIVE të këngëtarëve në Festivalin e Këngës, publiku është shumë i vëmendshëm për të vlerë
Xhesika Ndoj mami e rreptë: Nuk e lejoj të lyej buzët, vajza kurrë hapat e mi (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj është një nga personazhet që publiku ka gjithmonë interes dhe që godet me deklaratat e saj. Këngëtarja n
Xhesika Ndoj: Deputetët do ma bënin rrugën të lehtë në politikë Xhesika Ndoj është komentuar shpesh për deklaratat e bujshme që bën, sidomos për ato me deputetët. E ftuar në “Why Not”
Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Si e kapërceva dhimbjen për humbjen e nënës (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm, këngëtarja shqiptare Xhesika Polo ka qenë e ftuar në “Wake Up” nē “Top Channel”. Një nga ngjarje
Humbi nënën nga kanceri i gjirit, Xhesika Polo ndërmerr nismën e rëndësishme (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Xhesika Polo humbi mamanë e saj pasi vuante nga kanceri i gjirit. Këngëtarja është shprehur gjithmonë
Rreth 9 mijë euro një fustan, ndjekësit të "shokuar" nga shpenzimet e Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Xhesika Berberi është një ndër modelet shqiptare që prej vitesh po zhvillon karrierën e saj në Amerikë. Ajo është bër
Xhesika Kadiu konfirmon lidhjen me Robertin Modelja e njohur Xhesika Kadiu ka shkruar për herë të parë publikisht për lidhjen e saj me Robert Berishën, duke kërkuar
Ndër më të bukurat shqiptare, zbulohen 2 prezantueset e "Miss Universe Albania & Kosova" (FOTO LAJM) Miss Universe Albania & Kosovo do të zgjedh përfaqësueset e bukurisë në eventin më prestigjioz të bukurisë në botë në “M
"Rri me sytë nga dera", Xhesika Polo rrëqeth me fjalët 6 muaj pas humbjes së nënës (FOTO LAJM) 6 muaj më parë, këngëtarja e njohur, Xhesika Polo humbi një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, mamanë. Ndonëse ky m
Nga urrejtja më e madhe te lumturia, disa gjëra që nuk keni ditur për Xhesika Ndojin (FOTO LAJM) Tashmë një emër mjaft i njohur i i ekranit dhe skenës, pas Xhesika Ndojës ngrihet pluhur për të gjitha ato që bën, fotos
Plot sharm dhe elegancë, Xhesika Berberi do ju rrëmbejë zemrat (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet shqiptare me një bukuri të thjeshtë dhe mahnitëse. Modelja e njohur Xhesika Berberi kësaj r
"S'do jem asnjëherë mirë", Xhesika Polo flet pas humbjes së nënës (VIDEO) Xhesika Polo e ftuar në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”, foli për vështirësitë dhe dhimbjen që ka kaluar pas ndarjes nga
Në ditën e lindjes, Adrola Dushi i thur fjalët më të ngrohta Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Xhesika Berberi feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë mungu
A po jeton Xhesika Ndoji një histori dashurie sekrete? (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja, e cila krahas muzikës tashmë i është futur edhe biznesit, nuk ndalon së realizuari edhe foto të reja siç
Humbi nënën pak kohë më parë, këngëtarja shqiptare bën gjestin prekës (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, këngëtarja Xhesika Polo humbi mamanë e saj. Ajo u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë. Lajmin e dha