999 rezultate për

xherdan

Po hetohet nga FIFA, shikon se çfarë thotë Shaqiri (FOTO LAJM) FIFA pritet të marrë vendimin nesër në lidhje me festimin që bëri Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri. Veprimi i dy shq
E kujtojnë vëllain e Xherdan Shaqirit, serbët kërcënojnë këngëtarin shqiptar Serbët nuk po e kapërdijnë dot humbjen e madhe përballë Zvicrës me dy gola të ekzekutuar nga Xherdan Shaqiri dhe Granit
FIFA hap hetim kundër Shaqirit dhe Xhakës Shtëpia botërore e futbollit, FIFA do të hetojë mënyrën e festimit të golave nga ana e futbollistëve kosovarë të Zvicrës
Marca i thur elozhe Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit Festa e golave nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, ka bërë që mediat botërore të rikthehen në historinë e tyre, duke p
Fundosi Serbinë, Shaqirit i vjen një propozim për martesë nga kjo bukuroshe (FOTO LAJM) ​Ndeshja e zhvilluar mbrëmë mes Zvicrës dhe Serbisë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Ishte shkëlqimi i dy s
Një serb ngre në qiell Shaqirin dhe Xhakën: Ishin të jashtëzakonshëm Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkovicc tha thënë fjalët më të mira ndaj shqiptarëve që i dhuruan tri pikët mbrëmë. Ai
Britanikët: Dy shqiptarë mposhtën rusët dhe serbët që u bashkuan kundër tyre “Nga të gjithë lojtarët, duhej të ishin ata. Papritmas, në minnutën e fundit, Xherdan Shaqiri po shkëputej, serbët po e
Gënjeshtra e mëngjesit nga serbët: Ja çfarë po i bën Zvicra dyshes Shaqiri e Xhaka Mediat serbe vazhdojnë me akuza ndaj dyshes Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka pas ndeshjes Zvicër - Serbi. Mediat në Ser
Tifozët e Galatasary pushtojnë Instagramin e Xherdan Shaqirit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është bërë njëri nga futbollistët më të kërkuar në Evropë. Rënia e Stoke Cityt nga elita e futbollit
Xherdan Shaqiri zbulon këpucët që do të veshë në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri, ylli i Zvicrës në futboll, do të bartë edhe flamurin e Kosovës në këpucë në Kampionatin Botëror që nis
Xherdan Shaqiri transferohet tek Tottenhami ? Tottenham Hotspur është shumë afër transferimit të Xherdan Shaqirit për shumën e 12 milionë paundëve. Sipas “TeamTalk
Tottenham, në monitorim Xherdan Shaqirin Një tjetër gjigant i Premier League ka hedhur sytë tek Xherdan Shaqiri. Mediat nga Anglia raportojnë se Tottenham ës
Xherdan Shaqiri në mesin e yjeve të Premier Leagues Xherdan Shaqiri nuk arriti dot që të mbante për dore skuadrën e tij në Premier League, ku pësoi një humbje në shtëpi nga
Stoke City i Shaqirit bie nga Premier League (VIDEO) Stoke City zyrtarisht bie nga elita e futbollit anglez, ku sezonin e ardhshëm 2018/19 do të garojë në Championship. S
Shaqiri shënon një nga golat më të bukur në karrierë (VIDEO) Stoke Cityt i duhet mbijetesa dhe Shaqirit vazhdimi në nivele të larta. Këtë po mundohet të bëjë Stoke City në këtoja
Tre klube kërkojnë shërbimet e Xherdan Shaqirit Xherdan Shaqiri mund ta këtë pasur sezonin më të mirë në skuadrën e Stoke Cityt, duke shënuar shtatë gola dhe dhuruar gj
Lambert: Xherdan Shaqiri nuk është si Messi Trajneri i Stoke City, Paul Lambert, e ka lavdëruar plotësisht Xherdan Shaqirin për sezonin mbresëlënës që po kalon, por
Xherdan Shaqiri mes yjeve të Premier Leagues, nominohet për çmimin e muajit Anësori shqiptar i Stoke City, Xherdan Shaqiri, është njëri ndër kandidatët për ta fituar çmimin “Lojtari më i mirë në P
Xherdan Shaqiri shumë afër rekordit 50-vjeçar në Premier League Xherdan Shaqiri po kalon momente shumë të mira në ndeshjet e fundit në Premier League me skuadrën e Stoke Cityt Ylli
Xherdan Shaqiri shënon një super gol (VIDEO) Stoke City është duke fituar me rezultatin 0-1 ndaj Leicesterit jashtë fushës së tij. Golin e avantazhit e ka shënuar