999 rezultate për

xhensila

Xhensila dhe Besi luajnë lojën e prefeuar të fëmijërisë (FOTO LAJM) Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Besart Kallaku janë shumë të dashur për publikun shqiptar. Ata shf
Ish banorja e BB feston ditëlindjen, ja kush e lag me shampanjë... (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother dhe ish missi shqiptar Xhensila Pere ka festuar ditëlindjen ditën e sotme. Tashmë 28 vjeç,
Ermal Mamaqi foto me ish-banoren e Big Brother, 12 vite më parë (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale po qarkullon një foto e moderatorit Ermal Mamaqi përkrah Xhensila Peres, në vitin 2005. "Unë dhe
Rrëfehet Xhensila Myrtezaj: Kur Besi donte të pinte kafe me mua... (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka qenë e ftuar në emisionin "Hangover" të Roza Latit dhe Ergys Bamçit ku ka folur
Xhensila Myrtezaj: Besi nuk më ka propozuar për martesë (FOTO & VIDEO) Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj në një intervistë për emisionin Prive, ka treguar se partneri i saj Bes Kallaku nu
Ju kujtohen Xhensila dhe Bes Kallaku ditën e fejesës së tyre? (FOTO LAJM) Fotot që shikoni më sipër janë nga fejesa e këngëtares Xhensila Myrtezaj me aktorin, Bes Kallaku. Xhensila mbanë ves
Xhensila dhe Besi shijojnë dashurinë në Londër (FOTO LAJM) Çifti i dashur për publikun Xhensila Myrtezai dhe Bes Kallaku së fundmi kanë udhëtuar drejt Londrës për të kaluar disa d
Xhensila Myrtezaj tregon detaje për dasmën: Sot provova fustanin e bardhë Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar sot në studion e Rudina Magjistarit. Artistja fillimisht deklaroi se kjo
Xhensila Myrtezaj: Origjinaliteti është i rëndësishëm (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj e ka pranuar se krahasimi që i bëjnë me artiste të tjerë e dëmtojne atë. Ajo ka thënë në një intervist
Përlotet Xhensila, humb një person të shtrenjtë (FOTO) Xhensila Myrtezaj po përjeton një periudhë aspak të mirë, ndërsa ajo nuk do të ketë më pranë një nga njerëzit e saj më t
Xhensila habit të gjithë: Kam bërë seks në "Big Brother" (VIDEO) Xhensila Pere ka vendosur që të tregohet shumë e hapur edhe në tema pak të sikletshme siç është ajo e seksit. Në inte
Xhensila i mahnit të gjithë, del në emision pa grim (VIDEO) E ftuar në emisionin Fun Day ditën e sotme ishte këngëtarja, Xhensila Myrtezaj. Gjatë intervistës ajo ceku disa detaje r
Xhensila tregon datën e martesës Mbrëmjen e sotme në kuadër të programit veror “21 gradë”, befasitë e shumta po i përjeton Xhensila Myrtezaj Në këtë e
Xhensila dhe Fatjoni sërish bashkë? (FOTO LAJM) Pas lidhjeve të reja që krijuan të dy, Xhensila dhe Fatjoni i BB8 duket se janë sërish bashkë. Ata janë fotografuar
Xhensila Myrtezaj: Me Besin do martohemi së shpejti Këngëtarja Xhensila Myrtezaj e ftuar në emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskës në "Vizion Plus" ka folur për lidhjen e saj
Xhensila dhe Besi në një shtëpi të re Xhensila Myrtezaj ka bërë me dije se po ndodh një ndryshim në jetën e saj. Ajo ka postuar në Snapchat një foto nga shtëp
Çfarë tha Xhensila Pere që detyroi Manushin të ndërpriste emisionin “Procesi Sportiv”? Në emisionin e djeshëm “Procesi Sportiv” ndër të tjerë ishte e ftuar ish-banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere. N
Bes Kallaku “tradhton” Xhensilën (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Në çdo dalje publike at
Bisturi edhe për Xhensilën? Pas shumë thashethemeve që qarkulluan për këngëtaren Xhensila Myrtezaj se ajo kishte kryer ndërhyrje, ajo ia ka kthyer m
Ja sa ka ndryshuar Xhensila Myrtezaj nga operacionet plastike (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është këngëtare shumë e dashur për publikun. Por, mesa duket ajo nuk ka qenë e kënaqur me pamjen e saj
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.